تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | میزان ماندگاری کربوکسی تراپی جای جوش

میزان جلسات درمانی کربوکسی تراپی برای جای جوش

برای میزان جلسات درمانی کربوکسی تراپی جای جوش  باید به نتیجه دلخواهی که قرار است به آن برسیم توجه ویژه‌ای کرد. ممکن است پزشک معالج شما ۴ تا ۸ جلسه برای شما در نظر داشته باشد تا به واسطه فواصل یک الی دو هفته ‌ای انجام کربوکسی تراپی بر روی پوست صورت شما جهت اعمال جای جوش در نظر بگیرد تا بتواند از این طریق نتیجه ‌ای بسیار مؤثری حاصل شود.

البته لازم است بگوییم که نتیجه هر جلسه بستگی به جلسه قبل خود دارد. بعد از  گذشت زمان حدوداً پنج دقیقه بعد از تزریق کربن دی ‌اکسید به پوست اکسیژن جایگزین آن می‌شود و بیمار از این طریق می‌تواند به فعالیت روزانه خود ادامه دهد و هیچ منعی برای او نداشته باشد.

به ‌طورکلی کربوکسی تراپی یک راه‌ حل بسیار طبیعی و مؤثر می باشد تا بتوان جوان ‌سازی پوست و جریان خون محیطی را بهبود ببخشد و می‌تواند سلولیت و چربی ‌های موضعی پوست را کاهش دهد. از همین جهت بسیار ایمن و کارآمد می باشد.

مزایای و عوارض کربوکسی تراپی


ماندگاری نتیجه کربوکسی تراپی جای جوش

اگر به ‌صورت ماهانه روند درمان کربوکسی تراپی جای جوش صورت انجام بگیرد و تغذیه سالم و ورزش منظم به همراه آن باشد درمان شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت. اما اگر این درمان را ادامه ندهید و یا تغذیه سالم و ورزش مناسبی نداشته باشید بعد از گذشت ۵ الی ۶ ماه ممکن است دوباره جای جوش های شما برگردد.

پیشنهاد مطالعه  درمان کابوس های شبانه با طب سوزنی

هر چقدر بیشتر تمرین کنید و پشتکار داشته باشید و توصیه ‌هایی که در رابطه با آن وجود دارد را رعایت کنید پوست شما بعد از ۳ الی ۴ جلسه شفاف ‌تر و صاف ‌تر می‌شود. باید گفت نتیجه درمان به واسطه کربوکسی تراپی ماندگار می باشد اگر شما درمان خود را به ‌صورت روتین انجام دهید. به ‌طورکلی میزان ماندگاری یک جلسه انجام کربوکسی تراپی بر روی صورت به طور ۶ ماه می‌ باشد. اما اگر این کار به‌ صورت روتین و یک روال مشخص صورت بگیرد، مسلماً ماندگاری آن بسیار زیاد تر می شود.

متخصص طب سوزنی اصفهان | کربوکسی تراپی جای جوش و آکنه

هزینه کربوکسی تراپی جای جوش

بسیاری از افراد دوست دارند بدانند به ‌طور دقیق چه میزان هزینه این عارضه صورت می‌ شود. اما باید برای این افراد بگوییم که میزان هزینه و شرایط آن بستگی به میزان جلساتی که شما قرار است با توجه به میزان آسیب ‌دیدگی صورت خود انجام دهید ،متفاوت و متغیر می باشد. به طور کلی امکان دارد میانگین طول درمان شما بین ۴ تا ۸ جلسه باشد که هر جلسه حدوداً ۳۰ دقیقه زمان لازم دارد و بعد از گذشت زمان آن می‌توانید به‌ طور مشخص و واضحی روند درمان پوست صورت خود را ملاحظه کنید و از تغییرات منحصر به ‌فردی که برای پوست صورت شما و جای جوش شما رخ می دهد لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی چگونه باعث افزایش زیبایی می شود؟

 

صفحه رسمی دکتر اردشیرعامری متخصص طب سوزنی اصفهان

پیام بگذارید