متخصص طب سوزنی اصفهان | انجام کربوکسی تراپی جای جوش و احساس درد در صورت

خطرات ناشی از کربوکسی تراپی جای جوش

باید بدانیم مثل هر تزریق دیگری در انجام کربوکسی تراپی جای جوش و آکنه ممکن است تزریق نا مطمئن نیز وجود داشته باشد که از این طریق برای شما مضر باشد. ممکن است در هنگام درمان شما عفونت وارد خون شما شود و به واسطه آن منجر به بیماری‌ های خونی شود. از این جهت شما باید به یک کلینیک بسیار با تجربه و با دارای تایید بهداشت مراجعه کنید تا تمامی تکنسین آن از لحاظ حرفه ‌ کارآمد بسیاری برای شما داشته باشند تا بتوانند از این خطرات جلوگیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . 

همچنین تزریق مستقیم این گاز به رگ‌ های خونی یا سیاه رگ ‌ها باعث می‌شود که حباب ‌های گازی که در زیر پوست انجام می‌شود در خون حرکت کنند و باعث آریتمی در رگ ‌ها شوند و اگر این رگ ‌ها در نزدیک به چشم‌ ها باشند ممکن است ، مشکلاتی برای بینایی شما ایجاد کنند. همان ‌طورکه می‌دانیم کربن دی ‌اکسید یک گاز سمی می باشد و میزانی که نیاز است برای کربوهیدرات است در کربوکسی تراپی انجام شود باید تعیین شده باشد و اگر میزان نا درستی باشد یا این‌که جای تعیین‌ شده برای در نظر گرفتن تزریق پوستی نادرست باشد ، ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.

متخصص طب سوزنی اصفهان | انجام کربوکسی تراپی جای جوش و احساس درد

احساس درد در هنگام تزریق کربوکسی تراپی جوش صورت

ممکن است بسیاری از افراد نگران درد های تزریق کربن دی ‌اکسید در زیر پوست خود باشند و از این جهت اضطراب و دلهره داشته باشد. باید بگوییم که کربوکسی تراپی برای جای جوش ، بدون درد می‌باشد

و هنگام تزریق گاز در زیر پوست ممکن است میزان کمی ناراحتی جزئی حس شود که علت آن ممکن است به خاطر گرم شدن گاز در حین درمان باشد تا بتواند به این واسطه تمامی گازهای اضافی را تخلیه کند و این روش باعث کم تهاجمی بودن می‌شود

و از همین جهت احساس درد بسیار کمی دارد. البته لازم است بگوییم هر تزریق با سوزشی شبیه به نیش حشرات می باشد. به طور کلی میزان شدت تزریق کربوکسی تراپی در حد الکترولیز می باشد. همه ما می‌دانیم که گاز CO2 در بدن به‌ صورت طبیعی ایجاد می‌شود و غیر انسدادی می‌ باشد.

اما اگر تزریق این گاز به دست متخصصین و کارشناسان حرفه ‌ای گرفته شود ، امکان عوارض و خطرهای درمان برای شما صفر می باشد. البته باید بدانیم که دی ‌اکسید کربن حتی در مقدار های بسیار زیاد سمی نمی ‌باشد. مگر این ‌که شما از بیماری خاصی رنج ببرید و باعث شود که به بدن شما لطمه وارد شود.

لازم است بدانید که بعد از ۵ دقیقه که گاز دی‌اکسید کربن وارد بدن شما بشود به محل مورد نظر جذب می‌شود و طی مدت کوتاهی به حالت طبیعی خود باز می‌گردد. کربوکسی تراپی صورت و جای جوش نیازی به استراحت بعد از درمان ندارد و شما را برای سال ‌ها جوان و زیبا خواهد جلوه داد و از این طریق پوستی شفاف و دارید و می‌توانید با اعتماد به نفس بسیار بالاتری در جامعه حاضر شوید.

مطالب پیشنهادی : 

پیشنهاد مطالعه  کاربرد و موارد استفاده از پلاسما فرکشنال

پیام بگذارید