متخصص طب سوزنی اصفهان انجام طب سوزنی مناسب

جواب به سوالات متداول کاربران سایت و مراجعه کنندگان در زمینه طب سوزنی در دوران بارداری:

در این مطالب ما تمام سعی خود را کرده ایم که به سوال شما ( چه زمانی برای انجام طب سوزنی مناسب است و هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟ )  جوابی علمی، کوتاه و مفید ارائه کنیم.

در صورتی که باز هم جواب سوال خود را از جواب داده شده نیافتید و دچار شک بودید حتما در پایین همین نوشته در قسمت دیدگاه ها سوال خود را به صورت تخصصی تر برای آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی  ارسال نمایید.

آقای دکتر جوابگوی سوالات شما در کمترین زمان می باشند.

جواب داده شده به سوال:

چه زمانی برای انجام طب سوزنی مناسب است و هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

 

اگر حامله هستید، بهتر است هر چه زودتر به متخصص طب سوزنی مراجعه کنید تا حالت تهوع صبحگاهی و دیگر عوارض اولیه را درمان کند. در یک حاملگی سالم طب سوزنی هفته درمیان یا ماهی یک بار انجام می شود، صرفا برای اطمینان از اینکه همه چیز متعادل است و مشکلی در بدن فرد وجود ندارد.

اگر در گذشته سقط جنین را تجربه کرده اید، پیشنهاد می شود جلسات درمانی طب سوزنی با فاصله ی کمتری انجام شود، به ویژه سه ماهه ی اول. به این ترتیب بدن در طول دوره ی بارداری سالم و قوی می ماند. در انتهای دوران بارداری، حدودا هفته ی ۳۷ به بعد، متخصص طب سوزنی از شما می خواهد جلسات را به طور فشرده تر و با فاصله ی کمتری انجام دهید تا برای یک زایمان راحت تر آماده شوید.

پیشنهاد مطالعه  عوارض جانبی خفیف بوتاکس

درباره طب سوزنی:

طب سوزنی یا سوزن درمانی جزء یکی از شاخه های مهم و با اهمیت در طب سنتی چین است. این شاخه یکی از پرکاربردترین و مؤثرترین روش های درمانی در اکثر کشورها محسوب می شود.

طب سوزنی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و طیف وسیعی از بیماری ها را درمان می کند.

طب سوزنی روش مجزا و مستقلی برای درمان بیماری ها محسوب نمی گردد و این روش می تواند به عنوان مکمل روش های درمانی عمل کند و در کنار روش های دیگر در روند بهبود بیماری ها کمک زیادی را به ما بکند. طب سوزنی عمدتا با هدف تسکین و آرام شدن درد به کارگرفته می شود.

 


کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش )

متخصص طب سوزنی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

 

پیام بگذارید