متخصص طب سوزنی اصفهان |با پیری پوست صورتم چه کنم؟

راههای مفید جلوگیری از پیر شدن صورت

پیری پوست صورت | حتی اگر ژن های فوق العاده ای دارید و بسیار جوانتر از سن خود به نظر می رسید ، تغییرات مربوط به سن در ظاهر صورت ما اجتناب ناپذیر است. این تغییرات نشان دهنده شادی ها و چالش های ما در زندگی است. یک رویکرد این است که به سادگی سن و ظاهر خود را برای آنچه که هستند جشن بگیریم.

همه از این بابت راحت نیستند و برخی ممکن است دوست داشته باشند پذیرش این تغییرات را به تعویق بیندازند. لیفت صورت نافرمان کننده سن ، که بافت اضافی را با جراحی برداشته و پوست افتاده در قسمت تحتانی صورت را برطرف می کند ، یکی از راه های جلوگیری از جزر و مد زمان است. لیفت صورت بهبود یافته است ، بنابراین نتایج طبیعی تر به نظر می رسند. اما عمل جراحی گران است و ممکن است برای دستیابی به نتایج مطلوب به روش های دیگری نیاز باشد. روش لیفت صورت تنها یکی از محبوب ترین روش های زیبایی است. گزینه های زیادی برای تغییر صورت پیر وجود دارد.

اگرچه اکثر این روشهای جوانسازی غیرجراحی هستند ، اما ارزان نیستند – به ویژه هنگامی که نیاز به درمانهای مکرر را در نظر بگیرید.

پیشنهاد مطالعه  با تکنیک های فشار درمانی آشنا شوید :

در اینجا فقط نمونه ای از برخی از کارهایی است که می توانید انجام دهید تا چهره شما جوان تر به نظر برسد:

محافظت در برابر آفتاب

محافظت از صورت در برابر نور خورشید بهترین راه برای جوان ماندن است. بیشتر آسیب ها از قسمت UVA طیف نور ناشی می شود ، بنابراین باید از کرم های ضد آفتاب که در برابر آن و اشعه UVBکه باعث آفتاب سوختگی می شود ، محافظت می کند ، استفاده کنید. استفاده از کلاه لبه پهن نیز ایده خوبی است.

کرم و لوسیون

مرطوب کننده ها پوست خشک را تسکین می دهند و ممکن است موقت چین و چروک ها را کمتر به چشم بیاورند. مرطوب کننده های صورت حاوی آب هستند تا چربی آنها کمتر شود و بسیاری از آنها دارای موادی هستند – برای مثال گلیسیرین – که ممکن است به اتصال آب به پوست کمک کند. کرم های لایه بردار می توانند با از بین بردن سلول های مرده پوست که به آسانی در دوران جوانی از بین نمی روند ، ظاهر پوست پیر را بهبود ببخشند.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان |تزریق بوتاکس صورت

پرکننده های پوستی

از پرکننده های پوستی برای درمان خطوط ایجاد شده به دلیل از دست رفتن کلاژن و چربی استفاده می شود. بعد از تزریق سم بوتولینوم ، تزریق ژل و بوتاکس رایج ترین روش زیبایی است که در ایالات متحده انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه  اگه میخواهید برای همیشه از شر موهای زائد خلاص بشید...

مواد مختلف زیادی به عنوان پرکننده پوستی استفاده می شود. در حال حاضر ، محبوب ترین آن اسید هیالورونیک است ، یک قند پیچیده که به طور طبیعی در بسیاری از بافت ها یافت می شود.

اسید هیالورونیک گرانتر از کلاژن است اما بیشتر طول می کشد – تا شش ماه در چین های بینی. مانند تزریق سم بوتولینوم ، اثر تزریق ژل و بوتاکس پس از چند ماه از بین می رود – مدت زمان بستگی به محل تزریق دارد – اما به نظر می رسد با تزریق های مکرر کمی بیشتر طول بکشد.

 

پیام بگذارید