متخصص طب سوزنی اصفهان |پاکسازی عمیق پوست با فیشیال

فیشیال چیست؟

فیشیال یکی از بهترین روش های درمانی – زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست است که از طریق آن می توان به پوستی درخشان و سرزنده رسید. انجام این درمان به افرادی توصیه می شود که احساس می کنند شادابی و سرزندگی پوستشان از بین رفته و به دلیل استفاده از مواد آرایشی در دراز مدت، پوستشان تیره شده است.

فیشال یک روش درمانی رایج و محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است. این روش درمانی در چند مرحله به مدت ۱ ساعت انجام می شود. فیشیال یکی از بهترین و البته ساده ترین درمان هایی است که با انجام آن می توانید یک هفته پر از استرس را پشت سر گذاشته تا اثری از آن در چهره خود باقی نگذارید. بنابراین اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که برای مراقبت از سلامت پوست خود، به استفاده از یک مرطوب کننده اکتفا کرده اید؛ بهتر است یک بار فیشیال را تجربه کنید تا شاهد تاثیر مثبت آن در سلامت پوست خود باشید.

نکته حائز اهمیت در خصوص این روش درمانی این است که تنها در یک جلسه ۱ ساعتی، می تواند بسیاری از مشکلات پوستی، مانند جوشهای سر سیاه یا کومودن را از بین ببرد. به همین خاطر است که به عنوان یک روش درمانی عالی و اثبات شده برای مراقبت از پوست در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که  فیشیال هم در سالنهای زیبایی و هم در کلینیک های پوست و مو انجام می شود. در حالت کلی، پیشنهاد ما مراجعه به یک کلینیک معتبر و باتجربه در این زمینه و زیر نظر پزشک متخصص  است . چرا که اگر مراحل و یا موادی که برای انجام این درمان باید استفاده شوند، به درستی انتخاب نشوند؛ درمان نتیجه بخش نخواهد بود.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل گونه 

بیشتر مطالعه کنید : مراحل انجام روش هیدروفیشیال چگونه است ؟

پیام بگذارید