تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | نقاط تزریق بوتاکس صورت کدامند

نقاط تزریق بوتاکس صورت

بوتاکس سیگنال عصب به عضلات مورد نظر را مسدود می کند. عضله تزریق شده دیگر نمی تواند از طریق پالس ایجاد شده از عصب به عضله منقبض شود و این باعث می شود چین و چروک ها ریلکس شده و منقبض نشوند و جوانسازی صورت انجام شود. سم بوتولینوم با فلج عضلات زیر پوستی برای صاف کردن چین و چروک ‌های صورت و ایجاد ظاهری جوان ‌تر در افراد به کار می ‌رود؛

مانند چین و چروک ‌های ناشی از اخم کردن که در بین ابروها یا روی پیشانی ایجاد می‌ شوند و چروک ‌های اطراف چشم و دهان که در موقع خندیدن ظاهر می ‌شوند. تزریق بوتاکس در برخی موارد برای کاهش میزان تعریق در کف دست ‌ها یا زیر بغل نیز استفاده می ‌شود. تزریق بوتاکس در درمان برخی از بیماری ها مانند لوچی، بلفارواسپاسم میگرن مزمن نیز کاربرد دارد. نواحی تزریق بوتاکس شامل موارد زیر است:

در بعضی مواقع برای افرادی که در هنگام خندیدن، لثه بیش از حد مشخص می شود، تزریق بوتاکس برای ریلکس کردن و پوشش دهی لب ها بر روی لثه استفاده می شود.

پیشنهاد مطالعه  تزریق بوتاکس و نحوه تزریق آن

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | نقاط تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس

نقاط تزریق بوتاکس صورت صورت برای درمان میگرن در نواحی مختلف پوست سر می ‌باشد و معمولاً بر اساس منطقه‌ای از سر که بیشترین احساس درد را دارد انجام می ‌شود. این در حالی است که در تزریق بوتاکس به منظور زیبایی نواحی پیشانی و اطراف چشم مورد تزریق قرار می‌ گیرند. ضخامت پوست، میزان چروک های ناشی از آفتاب‌ سوختگی و عمق چین و چروک ‌ها از مواردی هستند. که باید قبل از تزریق بوتاکس مورد توجه قرار بگیرند.

چروک های ناشی از تاثیر آفتاب که عمیق هستند و همچنین افتادگی صورت غالبا به بوتاکس پاسخ نمی دهند. لازم به تاکید مجدد است که بوتاکس یک پرکننده صورت (فیلر) نیست .  درمان تمامی این بیماری های ذکر شده توسط تزریق بوتاکس حتما باید توسط یک متخصص پوست خوب صورت پذیرد.

 

پیام بگذارید