کاشت نخ لاغری اصفهان | فرم دهی بدن با کمک نخ لاغری

فرم دهی بدن و رفع چاقی توسط امبدینگ یا نخ لاغری به چه صورت است؟

نخ لاغری | همانطور که میدانید عمده چاقی ها در اثر مصرف کالری بالا و عدم تحرک کافی به نسبت کالری مصرفی میباشد. حال افزایش وزن با انقباض و انبساط نواحی شل و وارفته بدن همچون نواحی ران، بازوها، پهلوها و … همراه است و این روش میتواند به خوبی این نواحی را جمع کند.
جایگذاری این نخ ها در بافت چربی افراد موجب افزایش خون رسانی به بافت سلولیتی چربی شده و لاغری موضعی را به همراه دارد.در صورتی که متقاضی با سعه صدر دوره درمان مربوطه را پشت سر بگذارد میتواند طول عمر این روش درمان چاقی را عمق ببخشد.
اما باید بدانید که هیچ روش لاغری ای دائمی و تضمینی نیست و در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و ورزش برگشت چربی ها قطعی خواهد بود. اما در صورت تداوم استفاده از نخ ها بازگشت چاقی مهار خواهد شد.

کاشت نخ لاغری اصفهان | نخ لاغری

امبدینگ یا لاغری توسط متخصص لاغری در کلینیک دکتر اردشیر عامری

عمل های زیبایی با آنکه در زمره عمل های ساده ، سرپایی و سریع دسته بندی میشوند اما حساسیتی کمتر از عمل های مهم درمانی هم ندارند. به عنوان مثال همین روش امبدینگ شاید در نگاه اول روشی ساده به نظر بیاید و تصور کنیم که هر پزشکی از پس آن برخواهد آمد.
اما در واقعیت این مهم تنها توسط متخصصین متبحر و توانمند امکان پذیر است. حساسیت بالای این عمل و نقطه های ریسک زیاد آن منجر به دقت در انتخاب برای متقاضی میگردد. کلینیک زیبایی دکتر اردشیر عامری با در اختیار داشتن بهترین امکانات جهت انجام امبدینگ آماده هرگونه مشاوره و انجام امبدینگ یا کاشت نخ لاغری میباشد.

پیشنهاد مطالعه  چرا تزریق ژل رووفیل ؟

 

پیام بگذارید