متخصص طب سوزنی اصفهان | میکرودرم ابریزن

انجام میکرودرم ابریژن به چه کسانی توصیه می شود؟

میکرودرم ابریژن یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست است که هدف اصلی آن ترمیم و بازسازی پوست و از بین بردن پوست های مرده است. با استفاده از این روش، می توانید بافت های آسیب دیده ناشی از آفتاب، افزایش سن، لکه های سنی، جای آکنه و … را به راحتی از بین ببرید. میکرودرم ابریژن اولین بار در سال ۱۹۹۶ توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تأیید شد و از آن زمان تا کنون صدها دستگاه میکرودرم از برندهای مختلف طراحی و ساخته شده است. بسته به نوع مشکل پوستی و هدف از انجام این عمل زیبایی، از دستگاه های مختلفی با شیوه های متفاوت استفاده می شود

یکی از مهمترین مزیت هایی که در خصوص این روش می توان به آن اشاره کرد، مناسب بودن آن برای تمام تیپ های پوستی است. فرقی نمی کند که چند سال دارید و پوستتان چه رنگی است، قطعا با استفاده از این روش می توانید دوباره داشتن پوستی صاف و شفاف را تجربه کنید.

به طور معمول میکرودرم به افرادی توصیه می شود که با یکی از مشکلات پوستی زیر دست و پنجه نرم می کنند:

  1. خطوط ریز و چین و چروک
  2. لکه های سنی و لکه های قهوه ای
  3. منافذ بزرگ و سرسیاه
  4. جوش و آکنه
  5. از بین رفتن خاصیت کشسانی پوستم
  6. افتادگی پوست

متخصص طب سوزنی اصفهان | میکرودرم ابرِیژن

کاربرد میکرودرم چیست؟

  • از بین بردن لک های پوستی

لک های پوستی به دلیل آفتاب و افزایش سن، گریبان گیر بسیاری از افراد است. این لک ها در گذر زمان با مصرف داروهای مختلف، حاملگی و … بیشتر شده و در برخی موارد به وضوح قابل مشاهده هستند. با استفاده از میکرودرم، نه تنها سلول های لک پوستی از بین برده می شوند، بلکه با مصرف ویتامین C، به روشن تر شدن پوست، کمک می شود.

  • از بین بردن منافذ باز پوست

منافذ باز پوست، راهی آسان برای وارد شدن هرگونه مواد آلوده به پوست و در نتیجه کدر شدن پوست است. این مشکل هم در زنان و هم در مردان دیده می شود. اما از آنجایی که معمولا زنان حساسیت بیشتری روی زیبایی خود دارند، انجام میکرودرم به زنان بالای ۲۷ سال، توصیه می شود. بعد میکرودرم ابریژن، بافت های پوست ترمیم شده و محکم می شوند. در نتیجه به مرور زمان این منافذ تنگتر شده و در نهایت بسته می شوند.

  • از بین بردن جوش سرسیاه

از میکرودرم نه تنها برای جوان سازی، بلکه برای پاکسازی پوست هم استفاده می شود. با از بین بردن این نوع جوش، از ایجاد جوش های بزرگتر هم جلوگیری می شود.

 

پیشنهاد مطالعه  راهکارهای درمانی بستن منافذ باز پوست

بیشتر مطالعه کنید : 

مزیت ها و عوارض انجام میکرودرم

هیدروفیشیال صورت چیست ؟

کاربرد های طب سوزنی در زیبایی!

 

ارتباط با پزشک 

پیام بگذارید