مزوتراپی پوست صورت

یکی از پیامدهای ناخواسته‌ی پیر شدن، ایجاد ظاهری بی‌روح و خسته در پوست است. این عارضه به این دلیل ایجاد می‌شود که بدن با گذشت زمان توانایی خود برای دفع مواد سمی و زائد را از دست می‌دهد و با تضعیف گردش خون، مواد غذایی و اکسیژن کمتری به بافت‌ها می‌رسند. اگر پوست شما نیازمند جوانسازی و رسیدگی بیشتر است، می‌توانید از مزوتراپی پوست  که یک روش بی‌خطر و طبیعی است و ظاهر پوست شما را شاداب و با طراوت می‌کند استفاده کنید.

اگر پوست شما پیر شده و ایجاد چین و چروک‌ها شما را آزرده کرده‌اند و به دنبال یک روش جوان‌سازی غیرتهاجمی برای پوست خود می‌گردید، مزوتراپی پوست روشی مؤثر و مناسب است.

مزوتراپی عبارت است از تزریق داروها، ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و آمینواسیدها به شکل مستقیم به مزودرم یا میان‌پوست (لایه‌ی میانی پوست). این کار باعث تغذیه‌ی بهتر و تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست می‌شود که برای انعطاف‌پذیری طبیعی پوست شما ضروری‌اند. مزوتراپی صورت می‌تواند خطوط ریز و چین و چروک‌ها را از بین ببرد و در نتیجه به‌طور رایج همراه با روش‌های جوان‌سازی مورد استفاده قرار گرفته و یا به‌عنوان جایگزینی برای آن‌ها به کار می‌رود. همچنین این روش برای سفت کردن پوست شل شده‌ی گردن، پاها، شکم و دست‌ها مناسب بوده و می‌توان به ‌خوبی آن را در کنار دیگر روش‌های بدون جراحی جوان‌سازی مانند لایه‌برداری پوست صورت و یا تزریق ژل مورد استفاده قرار داد.

پیشنهاد مطالعه  راه های کاهش عوارض بوتاکس لب

کاربرد های مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست کاربردهای مختلفی دارد از جمله:

  • درمان افتادگی پوست صورت و جوانسازی

در شرایطی که پوست دچار چروک های ریز و افتادگی شده باشد نیاز به تقویت و جوانسازی دارد. در این رابطه تزریق داروی مزوتراپی منجر به کاهش چین چروک و شاداب تر شدن پوست خواهد شد.

  • رفع پف و تیرگی دورچشم

مزوتراپی تا اندازه ی زیادی می تواند به رفع پف زیر چشم و تیرگی دور چشم کمک کند. پس از انجام دو جلسه درمانی می توان شاهد نتایج رضایت بخش مزوتراپی برای درمان تیرگی دور چشم بود. البته برای تثبیت نتایج درمان به جلسات بیشتری نیاز است.

  • درمان لک و تیرگی های صورت

یکی از اهداف درمانی مزوتراپی درمان لک و تیرگی های پوست صورت است. البته برای اقدام به انجام مزوتراپی باید علل ایجاد لک و عمق و مدت زمان وجود آن مورد بررسی قرار گیرد. محلول مزوتراپی حاوی حل کننده ی تیرگی ها نظیر هیالورونیک اسید در محل تزریق می شود و لک ها را از بین می برد.

پیام بگذارید