متخصص طب سوزنی اصفهان | زاویه سازی فک و مدلینگ صورت.

بهترین روش زاویه سازی فک و مدلینگ صورت

مدلینگ صورت |  به مرور زمان و با افزایش سن، آتروفی بافت پوست منجر به تشدید خطوط لبخند در اطراف بینی و گونه‌ها شده و بسیاری از بخش‌های صورت دچار شل شدگی و افتادگی می‌شوند.
انواع روش‌های زاویه سازی فک و مدلینگ چهره به منظور رفع عیب و ایرادهای کانتور صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و طرفداران زیادی را هم به سمت خود جلب نموده اند.
تزریق ژل در مقایسه با سایر تکنیک‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و نتایج رضایت بخش آن موجب تبلیغات فراوان برای این روش زیبایی شده است.

هزینه زاویه سازی فک و مدلینگ صورت

عوامل زیادی بر هزینه روش‌های زاویه سازی فک اثرگذار است بنابراین هنگام برآورد هزینه‌ها باید تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داد. بعنوان مثال آناتومی صورت فرد، نوع روش به کار رفته، تعداد دفعات تزریقی، تجهیزات کلینیک زیبایی و مهارت پزشک متخصص همگی در تعیین قیمت تمام شده برای اعمال زاویه سازی صورت نقش مهمی دارند.
با توجه به حساسیت بالای این عمل و بر روی مهم ترین عضو ظاهری شما انجام می گیرد، باید دقت داشته باشید که حتماً برای این کار به جراحان باتجربه و حاذق در امر زیبایی مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی گوش و کاربرد های آن

 کاشت نخ لاغری اصفهان | 
زاویه سازی فک و مدلینگ صورت

سایر روش‌های زاویه سازی فک و صورت

روش‌های مختلفی برای زاویه سازی فک و صورت و کانتورینگ چهره وجود دارد. اینکه کدام روش برای افراد مناسب‌تر خواهد بود بستگی به نظر پزشک متخصص خواهد داشت.
پزشک با در نظر گرفتن حالت صورت و گردن و دیگر ویژگی های ظاهری تصمیم به انتخاب یک روش درمانی گرفته و با مطرح کردن ریسک‌ها و نتایج مورد انتظار، رضایت آگاهانه شما از انجام این مداخلات زیبایی را جویا خواهد شد. برخی از این روش‌‌ها در دسته‌های زیر قرار دارند:

  • زاویه سازی با تزریق چربی
  • زاویه سازی با تزریق فیلرها و ژل‌ها
  • زاویه سازی به روش جراحی از طریق لیفت صورت یا لیفت با نخ
  • زاویه سازی به روش جراحی با جایگذاری پروتز

فیلرهای مورد استفاده برای زاویه سازی فک

بهترین فیلرها یا ژل‌ها برای چانه و خط فک، ژل‌های ساخته شده از هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید می‌توانید تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب جذب کند و همین قابلیت باعث شده که توان حجم‌دهی بالایی داشته باشد.
از ژل‌های هیالورونیک اسیدی متنوعی می‌توانیم برای زاویه سازی فک استفاده کنیم ولی فیلر ژوویدرم ولوما (Juvederm Voluma) تنها فیلری است که مورد تائید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) می‌باشد.

ماندگاری ژل ژوویدرم ولوما تقریبا ۲ سال است و در این مدت هیالورونیک اسید موجود در ژل به مرور جذب پوست می‌شود. از ژل‌های ساخت دیگر شرکت‌ها و برندهای مختلف مثل رستیلین (Restylane)، بلوترو (Belotero) را می‌توان برای زاویه سازی فک استفاده کرد. این ژل‌ها معمولا هزینه‌ی کمتری دارند ولی از نظر میزان ماندگاری نسبت به ژوویدرم ولوما ضعیف‌تر هستند.

پیشنهاد مطالعه  چرا عارضه سلولیت به وجود می آید ؟

 تزریق ژل و بوتاکس اصفهان  | 
زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل

پرسش و پاسخ در مورد زاویه سازی فک

معایب زاویه سازی صورت چیست؟
به طور کلی زاویه سازی برای صورت به کمک تزریق فیلر روشی بی خطر و غیرتهاجمی است اما اگر تزریق توسط افراد غیرمتخصص انجام شود، می تواند عوارض جبران ناپذیری مانند مشکلات پوستی، نامتوازن تر شدن صورت را به همراه داشته باشد. برای بسیاری از افراد موقتی بودن ژل ها از معایب این روش محسوب می شود زیرا مجبورند یک الی دو سال بعد از تزریق برای تزریق مجددا اقدام کنند.

زاویه سازی با ژل بهتر است یا چربی؟
نمی توان بدون معاینه و شرایط شما بتوانیم تشخیص بدهیم ژل بهتر است یا چربی. هر کدام از این دو مزایایی دارند که بر حسب شرایط شما تعیین می شود. در ادامه به مزایای هر یک از این دو می پردازیم.

برای زاویه دار کردن صورت چقدر ژل نیاز است؟
میزان ژل مورد نیاز با معاینه پزشک مشخص خواهد شد اما به طور کلی ۳ الی ۴ سی سی ژل هیالورونیک اسید برای اولین تزریق کافی می باشد. این ژل می تواند به مدت ۹ ماه الی ۱ سال زیر پوست بماند، اما بهترین زمان برای ترمیم ژل ۶ ماه پس از اولین تزریق است.

از چه سنی می توان صورت را زاویه دار کرد؟
زاویه سازی صورت بهتر است بعد از ۱۸ سالگی انجام شود تا اجزای چهره به طور کامل شکل گرفته باشند.

پیشنهاد مطالعه  درمان پزشکی چروک های پیشانی

 

مطالب پیشنهادی متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری :

پیام بگذارید