متخصص طب سوزنی اصفهان | مراقبت های بعد از لیفت غبغب با نخ

مزایا و مراقبت‌های بعد از لیفت غبغب با نخ

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود فرم صورت ناخوشایند شود و افرادی زیادی به فکر از بین بردن آن باشند ؛ غبغب می‌باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی برای حل این مشکل روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از آن روش‌ها که می‌تواند زیبایی را به چهره افراد برگرداند؛ لیفت غبغب با نخ می‌باشد.

افرادی که قصد دارند لیفت غبغب با نخ را انجام دهند؛ نیاز به سی تا چهل و پنج دقیقه زمان دارند. ماندگاری این روش دو سال یا بیشتر می‌باشد. افرادی که داری پوستی شل و افتاده در زیر چانه خود هستند؛ می‌توانند با آرامش خاطر لیفت با نخ را انجام دهند. موادی که در تولید این نخ‌ها استفاده می‌شود؛ کاملا با بدن سازگار است و فرد را دچار حساسیت نمی‌کند.

این نخ‌ها به راحتی جذب پوست می‌شوند. نخ‌ها در قسمتی که عصب‌ها و رگ‌های خونی وجود دارند؛ جاگذاری نمی‌شوند. به همین دلیل هیچ نوع آسیبی به صورت و چانه نمی‌رسد و ریسک عمل به کمترین حد خود می‌رسد. با وجود انواع نخ‌ها و شیوه‌های مختلف برای لیفت با نخ؛ پزشک می‌تواند با توجه به نیازهای فرد مناسب‌ترین شیوه را انتخاب کند.

لازم است بعد از لیفت با نخ؛ نکاتی را مد نظر داشته باشید. بر روی قسمت‌های خارج شدن نخ‌ها و تزریق از کرم آنتی‌بیوتیک استفاده کنید. پزشک حتما آن را برای شما تجویز می‌کند. بعد از درمان غبغب می‌توانید مقداری یخ را بر روی گردن خود قرار دهید. بهتر است در مدت زمان دو روز؛ هر دو ساعت از کمپرس سرد به مدت بیست دقیقه استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه  فواصل درمانی تزریق ژل پروفایلو

هرگز سه شب اول بعد از عمل به روی پهلو نخوابید. بهترین شیوه خوابیدن به پشت می‌باشد. سعی کنید سر خود را بالاتر از بدنتان قرار دهید. تا پنج روز از فشار دادن و یا مالیدن گردن و صورت خودداری کنید. به مدت چهارده روز از رفتن به سونا؛ حمام آفتاب؛ جکوزی؛ حمام بخار دوری کنید. لازم است به مدت سه هفته از رفتن به دندانپزشکی و انجام ورزش‌های سنگین خودداری کنید.

آشنایی با روش های انجام  لیفت غبغب

پیام بگذارید