تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | فیلر بینی

روش‌‌های ترکیبی همراه با فیلر بینی

فیلر بینی | بینی یکی از قسمت‌هایی است، که متناسب بودن آن در مقایسه با دیگر اجزای صورت مشخص می‌شود. فیلر با ایجاد حجم باعث بزرگ شدن بینی می‌شود. برخی افراد ممکن است، لب‌های باریکی داشته باشند و پس از تزریق ژل، بینی آن‌ها بزرگ دیده شود. در این حالت می‌توان حجم لب‌ را افزایش داد. افزایش حجم لب با تزریق ژل یا پروتز لب امکان‌پذیر است.

برخی افراد نیز پوست شل و افتاده‌ای دارند. زمانی که ژل به بینی تزریق می‌شود، پوست این ناحیه صاف شده و چین و چروک آن از بین می‌رود. در این حالت افتادگی پوست بقیه قسمت‌های صورت بیشتر از قبل به چشم می‌آید. متخصص برای این افراد لیفت صورت را پیشنهاد می‌دهد. لیفت صورت با تزریق ژل، استفاده از نخ، بوتاکس یا جراحی انجام می‌شود.

لیفت صورت با نخ اصفهان | 
ماندگاری فیلر بینی

فیلر بینی استخوانی

افرادی که بینی استخوانی دارند، کاندید مناسب‌تری برای تزریق ژل هستند. این افراد معمولا از قوز بینی خود ناراضی هستند. پزشک با تزریق فیلر در بالا و پایین برآمدگی آن را برطرف کرده و تیغه را صاف می‌کند. برخی بینی‌های استخوانی حالت افتاده داشته و با تزریق ژل در نوک بینی می‌توان خطای دید ایجاد کرد.

ممکن است، پزشک پس از معاینه بینی در کنار فیلر استفاده از نخ را نیز پیشنهاد دهد. نخ برای لیفت بینی و رفع افتادگی آن تاثیر بهتری ایجاد می‌کند. ژل نیز قوز بینی را از بین می‌برد. در روش لیفت با نخ پزشک نخ مخصوص را زیر پوست قرار داده و به سمت بالا می‌کشد.

پیشنهاد مطالعه  نکات مهم برای مکمل های کلاژن

فیلر بینی گوشتی

فیلر بینی در بسیاری از مدل‌های بینی کاربرد دارد. فرم بینی‌های گوشتی با تزریق درست ژل اصلاح می‌شود. البته کلیه روش‌های غیرجراحی تغییرات جزئی ایجاد می‌کنند. برای تغییرات چشمگیر پزشک روش جراحی بینی را پیشنهاد می‌دهد. افرادی که بینی بسیار بزرگ و گوشتی دارند، با تزریق فیلر به نتیجه دلخواه نمی‌رسند. اما در مورد بینی‌های کوچک‌تر پزشک با تزریق ژل در تیغه و نوک بینی حالت کشیده ایجاد می‌کند.

افراد با بینی گوشتی بهتر است، به جای ژل از روش‌های کوچک‌کننده بینی مانند آمپول کوچک کننده بینی استفاده کنند. این آمپول حاوی آنزیم هیالاز بوده و با بی‌حسی تزریق می‌شود. معمولا برای این روش یک جلسه کافی نبوده و پزشک با توجه به سایز بینی بین ۲ تا ۶ جلسه درمان تجویز می‌کند.

برای کوچک شدن بینی محصولاتی به نام ژل کوچک‌کننده بینی یا کرم کوچک‌کننده بینی نیز وجود دارد. این نوع محصول با قرارگیری روی پوست باعث افزایش تنفس سلولی و چربی سوزی می‌شود. کرم کوچک‌کننده طی چند ماه بینی را کوچک می‌کند.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تزریق فیلر بینی

هزینه ژل بینی

در تعیین قیمت فیلر عوامل مختلفی دخیل هستند. متخصص پس از بررسی نوع بینی و انتظارات شما میزان استفاده از ژل را مشخص می‌کند. اگر برای پر کردن قسمت‌های خالی بینی به ژل زیادی نیاز باشد، هزینه تزریق ژل به بینی افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این مورد نوع ژل استفاده شده نیز مهم است. برخی ژل‌ها قیمت بیشتری داشته و دوام بیشتری هم دارند.

پیشنهاد مطالعه  دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان  

تزریق ژل به بینی یک روش زیبایی محسوب می‌شود. به همین دلیل بیمه درمانی هزینه‌های مربوط به آن را پوشش نمی‌دهد. در صورتی که یک روش برای درمان و با توصیه پزشک انجام شود، هزینه‌های آن تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.

 

مطالب پیشنهادی متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری :

پیام بگذارید