متخصص طب سوزنی اصفهان |ماندگاری فیلر بینی

چه کسانی می توانند درمان فیلر بینی را انجام دهند؟

فیلر بینی نوعی پرکننده پوستی است، مولکولی در مخلوطی منحصر به فرد که بافت را پر می کند و اغلب در لب ها و چین های صورت استفاده می شود. پزشکان زیبایی ما نواحی بینی را برای اعمال فیلر از طریق تزریق انتخاب می کنند و با شکل بینی شما کار می کنند تا آنچه را که طبیعت به شما داده است بهبود بخشد.

پرکننده بینی برای کسانی که برجستگی ها، فرورفتگی ها یا بی نظمی های جزئی در بینی خود دارند و می خواهند اصلاح شوند، مناسب تر است. پرکننده بینی برای کوچک کردن ظاهر بینی های بسیار برجسته مناسب نیست، اگرچه به دلیل یک ترفند ، بینی بزرگ بعد از انجام برخی اصلاحات با فیلر پوستی کوچکتر به نظر می رسد. برخی از بینی‌ها با تغییر شکل جراحی بهتر است،بنابرین این درمان برای همه‌ی بینی ها مناسب نیست.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تزریق فیلر بینی

کاندید مناسب برای فیلر بینی چه کسی است؟

  • مردان و زنان ۲۰ ساله و بالاتر برای این درمان مناسب هستند.
  • هر کسی که خواهان پوستی جوان تر و سفت تر است.
  • هر کسی که از خطوط ظریف و چین و چروک خود رنج میبرد.
  • هر کسی که به دنبال جلوگیری از ایجاد خطوط و چین و چروک بیشتر است.
پیشنهاد مطالعه  تاثیر آنتی اکسیدان بر پوست

عوارض جانبی فیلر بینی

هیچ زمان استراحتی لازم نیست و می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت معمول خود بازگردید. پوست ممکن است کمی قرمز باشد، با تورم و کبودی احتمالی که حدود ۱-۲ هفته طول می کشد. همیشه یک خطر کوچک عفونت با تمام تزریقات پوستی وجود دارد.
فیلر بینی پتانسیل حساسیت زایی پایینی دارد و پوست در اکثر افراد به راحتی مواد تشکیل دهنده آن را می پذیرد. همیشه هنگام تزریق هر ماده ای به پوست خطرات آلرژی وجود دارد. در کلینیک ما، پرکننده‌های پوستی ما برتر هستند و پزشکان ما بسیار ماهر و با تجربه هستند. در حالی که به ندرت اتفاق می افتد، ما می توانیم پرکننده پوست را با استفاده از یک آنزیم معکوس کنیم اگر به دلایلی این روش آنطور که انتظار داشتید نباشد.

مراقبت های پس از تزریق فیلر بینی

  1. پس از اتمام عمل، ممکن است کمی حساسیت و احساس خارش در ناحیه تحت درمان ایجاد شود. این یک واکنش طبیعی به تزریق است که در یک یا دو روز ناپدید می شود.
  2. تا ۶ ساعت پس از درمان، ناحیه تحت درمان را لمس نکنید. پس از آن، می توانید آرایش ملایم انجام دهید و ناحیه تحت درمان را به آرامی با آب و صابون بشویید.
  3. به عنوان یک اقدام احتیاطی، ناحیه تحت درمان را در معرض گرمای شدید یا سرمای شدید قرار ندهید.
  4. به مدت یک هفته از مصرف الکل خودداری کنید زیرا جریان خون در صورت را افزایش می دهد و می تواند کبودی را بدتر کند.
  5. از دست زدن به فیلرهای بینی برای حدود ۳ روز تا ۲ هفته خودداری کنید تا موقعیت فیلرهای بینی تثبیت یا ثابت شود.
پیشنهاد مطالعه  تزریق فیلر و اصلاح خط خنده

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | فیلر بینی

مواد مورد استفاده در فیلر بینی، زیست تخریب پذیر و زیست سازگار هستند. فیلر برای بدن مضر نیست، مانند یک ماده خارجی درمان نمی شود و به طور طبیعی تجزیه و از بدن خارج می شود.هدف ما ارائه بهترین و طبیعی ترین نتایج ممکن به هر بیمار است. این بدان معناست که برای برخی از بیماران، بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب، جراحی است. بهتر است برای مشاوره مراجعه کنید تا مشخص کنید کدام گزینه، در صورت وجود، برای شما مناسب است.

تمام تزریقات زیبایی به بهترین وجه توسط پزشکان مجرب و متخصص زیبایی انجام می شود که به خوبی به آناتومی مسلط هستند. تزریق‌های زیبایی بخشی از علم و بخشی هنر هستند و بهترین پزشکان زیبایی از چشم و علم پزشکی خود به طور هم افزایی استفاده می‌کنند.

پرسش و پاسخ درباره ماندگاری فیلر بینی

آیا جراحی بینی تحت پوشش بیمه سلامت است؟
اگر در گذشته آسیب قابل توجهی به بینی داشته اید، ممکن است بیمه جراحی بینی اصلاحی برای تنفس و ظاهر را پوشش دهد.

بهترین کاندیدای جراحی بینی چه کسانی هستند؟
معمولاً بهترین کاندید برای جراحی بینی کسی است که ظاهر بینی خود را دوست ندارد و یک یا چند ویژگی آن را دچار مشکل کرده است.

پیشنهاد مطالعه  حالت تهوع بعد از تزریق بوتاکس

آیا جراحی بینی دردناک است؟
در طول عمل تحت بیهوشی موضعی یا عمومی خواهید بود و در این مدت هیچ دردی احساس نخواهید کرد. خونریزی خفیف و تخلیه مخاط و خون قدیمی برای چند روز پس از جراحی شایع است که ممکن است گاهی باعث ناراحتی یا درد شود.

 

مطالب پیشنهادی متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری :

پیام بگذارید