متخصص طب سوزنی اصفهان طب سوزنی و زیبایی صورت

طب سوزنی و زیبایی صورت | طب سوزنی برای زیبایی به همان سبکی که طب سوزنی برای سلامتی عمومی و شرایط ویژه استفاده می گردد بکار برده می شود. همانند طب سوزنی سنتی روش طب سوزنی زیبایی نیز سبب ایجاد تقارن در انرژی بدن و ایجاد احساس خوشایندی در بیماران می شود. استفاده از سوزنهای طب سوزنی روی نقاط خاص صورت سبب زیبایی بیشتر و حفظ ظاهر جوانی خواهد شد.

طب سوزنی با تولید کلاژن در زیر پوست که چین و چروکها را پر می کند،می تواند در روند زیبایی چهره تآثیر گذار باشد. بطور فزاینده ای، بیماران طب سوزنی را به چاقوی جراحی ترجیح می دهند. بهترین کاندید برای اینکار خانمهای حدود ۳۵ سال می باشند زیرا طب سوزنی می تواند سبب کاهش چروکها و تـآخیر بروز آنها گردد.اما بیشتر خانمهای بین سنین ۴۰ تا ۵۵ سال که مقداری چین وچروک پیدا کرده اند از این روش بهره می گیرند.

طب سوزنی باعث پرشدن چین وچروکها شده وتولید کلاژن را در نواحی که لازم باشد مثل خطوط اخم،خطوط خنده وخطوط دوروبر دهان افزایش می دهد.علاوه بر این رنگ و قوام پوست روشن تر ونرم تر می شود.همچنین سبب لیفتینگ طبیعی صورت می شود هر چند که به اندازه ی لیفتینگ جراحی قوی نیست. در حالیکه بیشتر بیماران بدنبال روشی هستند که قیافه بهتری داشته باشند وضایعات و صدمات وارد شده به صورتشان را درمان کنند،کاربرد طب سوزنی ضمن درمان، سبب بهبود سلامتی و افزایش حس خوشی در بیماران می شود.طب سوزنی سلامتی کلی بیماران را اصلاح می کند در حالیکه بسیاری از روشهای طب غربی صرفآ صورت و چهره ی بیماران را معالجه می کنند. بیماران و پزشکان بزرگترین اشکال ومانع را در این می بینند که این روش زمان بر است.این روش به زمان نیاز دارد زیرا کلاژن به یک مدت زمان نیاز دارد که پایدار و ماندنی شود.

پیشنهاد مطالعه  مدیریت عوارض لیفت صورت با نخ

دوره های درمان مربوط به زیبایی صورت بیش از پیش به سمت استفاده از مواد غیرشیمیایی و درمان های سنتی متمایل می شوند. فرو کردن سوزن های نازک در صورت ،قدرت طبیعی التیام بخشی پوست صورت را تقویت میکند.طب سوزنی زیبایی یک روش پزشکی یا عمل جراحی نیست.دراین روش از قابلیت های درمانی که ارگان های بدن هر شخص بطور طبیعی دارد بهره می گیریم وعامل اصلی نازیبایی پوست صورت را برطرف میکند.

طب سوزنی زیبایی با جراحی پلاستیک فرق می کند.خطر ناکامی درمان و معیوب شدن پوست را ندارد.همچنین از توانایی ذاتی بدن انسان که هماهنگی ارگان های بدن و انرژی حیاتی می باشد برای به وجود آوردن زیبایی صورت استفاده می شود.


کلینیک تخصصی درد،زیبایی،درمانی

دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی به روش طب سوزنی

برای اطلاع از آدرس و روزهای کاری  به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

پیام بگذارید