تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | ریمدلینگ صورت با تزریق بوتاکس و فیلر

جوان سازی و ریمدلینگ صورت با استفاده از تزریق فیلر

ریمدلینگ صورت | یکی از مؤلفه های جهانی در زیبایی صورت که در واقع کلید جذابیت , جوانی صورت به شمار می آید. زاویه ی فک و فرم آن می باشد این ویژگی همچنین تعریف چهره مردانه در مقابل ویژگی های چهره زنانه می باشد . کاهش حجم صورت به طور کلی ناشی از چند عامل می باشد .که مهمترین آن ها عبارتند از : تحلیل استخوان فکی و مفصل های فکی. کاهش و تغییر چربی پوست, کاهش حجم بافت نرم و خاصیت ارتجاعی و در نهایت سستی بافت همبند پوست است. که در نتیجه صورت پیر یا در اصطلاح چهره افتاده می شود . بنابراین ، یک رویکرد جامع برای جوان سازی در قسمت تحتانی صورت در زنان و مردان ارزیابی خط و زاویه ی فک می باشد .

امروزه این رویکرد در جوان سازی , زیبایی و برطرف کردن عدم قرینگی , دفرمی و به طور کلی ریمدلینگ فک و صورت با روش غیر تهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی توسط تزریق بوتاکس ، فیلر و چربی با صلاح دید و نظر پزشک متخصص تزریق ژل و بوتاکس صورت میپذیرد .

متخصص طب سوزنی اصفهان | ریمدلینگ صورت با تزریق بوتاکس و فیلر

میزان تزریق فیلر – ایجاد زوایا در صورت – تنظیم خط فکی و به طور کلی افزایش حجم صورت در افراد مختلف با توجه به سن و جنسیت متفاوت می باشد بدین معنی که در افراد جوان تزریق فیلر جهت ریمدلینگ صورت باید به مراتب کمتر از افراد مسن باشد زیرا بالغ شدن بافت استخوانی و حجم فک در سنین مختلف متفاوت است و اگر میزان حجم فیلر تزریقی رعایت نشود ممکن است منجر به بالا رفتن سن فرد شود مگر آن که دفرمی خاصی در صورت و فک وجود داشته باشد

پیشنهاد مطالعه  معجزه زیبایی و جوانسازی پوست با طب سوزنی صورت

در واقع رعایت تمامی این نکات هنر دست پزشک متخصص  تزریق ژل و فیلر می‌باشد.

پیام بگذارید