متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت غبغب با نخ

لیفت نخ غبغب

لیفت غبغب | معمولا با بالا رفتن سن افراد و در اثر پیر شدن، پوست صورت و همچنین سایر نواحی دیگر بدن دچار شل شدگی و آویزان شدن می شود.که جلوه ناخوشایندی را به وجود می آورند. همچنین این موارد سبب نارضایتی خود شخص نیز می شود . و اغلب افراد از این حالت پوست به هیچ وجه راضی نیستند . و به همین علت به دنبال یافتن راهکاری برای رفع آن می روند.

لیفت صورت با نخ راهی برای درمان چین و چروک و ضد پیری است. با بالا رفتن سن، کلاژن به تدریج از بین می رود و باعث ایجاد چین و چروک روی پوست می شود. ترمیم صورت با نخ های کلاژن راه حلی برای ایجاد پوستی زیبا و صاف می باشد.

محل قرارگیری نخ و همچنین تعداد آن توسط متخصص تعیین می شود . و اگر توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود هیچ درد یا عوارضی احساس نمی شود. این عمل بدون بی هوشی، بخیه، و خون ریزی انجام می شود . و دوره بهبودی کوتاه مدت دارد و همچنین نتایج را سریع می توان مشاهده کرد. و هزینه آن نسبت به عمل های جراحی بسیار مناسب تر است . بنابراین از محبوبیت زیادی بین متقاضیان زیبایی و جوانسازی صورت برخوردار است.

پیشنهاد مطالعه  انجام لیفت میدفیس با نخ کاگ

از جمله نواحی از بدن که در اثر شل شدگی پوست باعث آویزان شدن آن ناحیه می شود. زیر چانه و یا غبغب می باشد که تاثیرات بسیار منفی در زیبایی صورت شخص دارد . و به مخاطبان حس ناخوش آیندی را منتقل می نماید.

متخصص طب سوزنی اصفهان | لیفت غبغب با نخ

کاربرد های لیفت غبغب چیست؟

به طور کلی انجام لیفت نخ در ناحیه غبغب دارای برخی کاربرد های متعدد می باشد، اما تنها دو کاربرد آن بسیار مهم می باشد و تقریبا همه افراد نیز به همین دلایل قصد انجام لیفت با نخ را خواهند داشت. برای افراد جوان تر نیز قابل استفاده است اما توصیه می شود افراد بالای ۲۵ سال از آن استفاده کنند.

انجام لیفت غبغب سبب می شود که این ناحیه دیگر حالت آویزان و شل بودن خود را نداشته باشد و به پوستی سفت تر و کشیده تر تبدیل شود. همین عامل تاثیر بسیار زیادی در جلوه و زیبایی این ناحیه بر چهره و صورت شخص خواهد داشت.

در واقع متقاضی با هزینه کم و یک روش با ایمنی بالا بدون بی هوشی به نتیجه دلخواه می رسد و نیاز به عمل جراحی یا ساکشن ندارد البته ممکن است این عمل ترکیبی انجام شود و با دیگر عمل های زیبایی مثل تزریق ژل همراه باشد اما متقاضی در هر صورت با کمترین زمان نقاهت به زیبایی و جوانی دست پیدا میکند که ممکن است روش های دیگر برای او مخاطره آمیز یا ناموفق باشد.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی تسکین درد ناشی از درمان سرطان پستان

دیگر کاربردی که از کاربردهای اساسی و مهم لیفت با نخ به شمار می رود، داشتن تاثیرات جوان سازی پس از انجام می باشد. انجام این اقدام سبب جوان تر شدن شخص تا چندین سال را به همراه دارد که همه این عوامل در نهایت سبب افزایش اعتماد به نفس در شخص متقاضی خواهد شد.

بنابراین میتوان هدیه دادن شرایط روحی مناسب به متقاضی و حس بهتر به زندگی را هم یکی از بهترین کاربرد های لیفت نخ غبغب دانست. چرا که غبغب یکی از نمادهای پیری و سن بالا در صورت می باشد و اکثرا یک صورت استخوانی و جوان را به پوستی شل و غبغبی آویزان را ترجیح می دهند.

پیام بگذارید