تزریق ژل و بوتاکس اصفهان |درمان پلاسما

نکات قابل توجه درمان پلاسما

مراقبت پس از درمان پلاسما و هرگونه درمان زیبایی شامل موارد زیر است :

مهم­‌تر از همه ناحیه مورد نظر باید به‌منظور اجتناب از ایجاد عفونت تا زمان بهبودی کامل تمیز نگه داشته شود. که حداکثر ۱۰ روز پس از درمان زیبایی اتفاق می‌­افتد. این به تنهایی به‌عنوان مراقبت پس از درمان کافی خواهد بود. کلیه مراقبت­‌های پس از درمان دیگر موکداً لازم نیستند، چون بدن به‌طور طبیعی از فرایند بهبودی مراقبت خواهد کرد.

متخصص طب سوزنی اصفهان |درمان با پلاسما

نکات قابل توجه

۱- به شما توصیه می کنیم دستورالعمل های ارائه شده توسط پزشک متخصص پلاسما فرکشنال را به دقت به کار گیرید تا با کاهش عوارض نا خواسته احتمالی، نتایج درمانی شما چشمگیرتر شود.
۲- مصرف منظم کرم های ترمیم کننده تا زمان ریزش دلمه ها منجر به کاهش دوره استراحت و ایجاد نتایج چشمگیرتری می گردد.
۳- در صورتی که سابقه ابتلا به تب خال دارید، بایستی مصرف قرص آسیکلوویر را ۲۴ ساعت قبل از لیزر آغاز کنید. در صورت عدم مصرف دارو و عود تب خال بر روی زخم ناشی از لیزر، احتمال عوارض پوستی به شدت افزایش می یابد.
۴- قبل از لیزر از برنزه نمودن خود و تماس طولانی مدت با آفتاب پرهیز نمائید.
۵- در صورتی که بعد از لیزر دچار ترشح از ناحیه درمان، تورم یا درد گردیدید، بلافاصله جهت شروع آنتی بیوتیک مناسب به پزشک متخصص خود مراجعه نمائید.
۶- استحمام ۲۴ ساعت پس از لیزر بلامانع است، اما از پاشیدن مستقیم آب دوش بر روی ناحیه لیزر شده خودداری کنید. همچنین از کشیدن لیف بر روی مناطق تحت درمان تا زمان باقی ماندن دلمه ها خودداری کنید.
۷- به دنبال ریزش کامل دلمه ها استفاده از حجم های مناسب ضد آفتاب های استاندارد هر ۲ ساعت یکبار حتی در منزل ضروری است.
۸- احتمال ایجاد عوارضی همچون اسکار، افزایش یا کاهش پیگمان( رنگ) پوست. عفونت محل درمان، قرمزی طولانی مدت پوست افزایش خواهد یافت و نتیجه درمان شما به مخاطره می افتد.
۹- پزشک در برخی از افراد ۲ هفته پس از لیزر ، داروی هیدروکینون یا ترتینوئین موضعی را جهت ایجاد نتایج بهتر آغاز خواهد نمود.
۱۰- در صورتی که تحت درمان با آکوتان( ایزوترتینوئین خوراکی) بوده اید بایستی انجام لیزر را تاچند ماه به تعویق بیندازید.

پیشنهاد مطالعه  درمان لکنت زبان

پیام بگذارید