متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان مشکلات گوارشی

درمان زخم معده با طب سوزنی

درمان مشکلات گوارشی | با استفاده از چند سوزن، می‌توان بدون عوارض جانبی و نیاز به داروهای شیمیایی به سوی درمان زخم معده رفت. اما چگونه؟ توسط طب سوزنی، مسیرهای حرکت انرژی یا همان چی؛ از طریق طحال به معده و روده ها تنظیم می‌شود. با انجام این کار، علاوه بر بهبود ترشحات گوارشی، متابولیسم دستگاه گوارش نیز تنظیم می‌شود. بدین ترتیب، استرس شما نیز رفع شده و آرامش عصبی برایتان به ارمغان خواهد آمد.

درمان کمر درد سیاتیکی با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

 

درمان رفلاکس معده با طب سوزنی

درمان مشکلات گوارشی | جاذبه زمین باعث راحت غذا خوردن ما میشود. اما همین جاذبه زمین باعث ایجاد رفلاکس معده نیز خواهد شد. اما چطور؟ بر اساس آموزه های طب شرقی، یکی از دلایل ایجاد رفلاکس معده؛ حرکت انرژی درون دستگاه گوارش برخلاف جاذبه زمین است. بدین ترتیب، هرگاه حرکت انرژی درون دستگاه و لوله گوارش برخلاف جاذبه زمین باشد؛ اختلال‌هایی در عملکرد سیستم گوارش بوجود می‌آید که باعث رفلاکس معده خواهد شد. با استفاده از طب سوزنی، درمانگر مسیر حرکت انرژی در سیستم گوارشی را تصحیح کرده و مانع بروز رفلاکس معده میشود.

کاشت نخ لاغری اصفهان | درمان مشکلات گوارشی و طب سوزنی

درمان یبوست با طب سوزنی

درمان مشکلات گوارشی | افرادی که دارای رفلاکس معده هستند؛ بدلیل حرکت برعکس انرژی در سیستم گوارششان، یبوست نیز دارند. حرکت رو به بالای انرژی باعث باقی ماندن مواد زائد در روده ها میشود. با انجام طب سوزنی، بر اثر تصحیح حرکت انرژی در لوله گوارش علاوه بر رفع رفلاکس معده؛ یبوست بیمار نیز برطرف می‌شود.

پیشنهاد مطالعه  درمان اختلال قاعدگی و درد های پریودی

در این مقاله درباره بیماری‌های گوارشی و مشکلاتی که ممکن است برای معده شما به وجود آید صحبت کردیم. همان‌طور که گفتیم درمان زخم معده با طب سوزنی، درمان یبوست با طب سوزنی و به طور کلی درمان بیماری‌های گوارشی با طب سوزنی به خوبی انجام می‌شود. جالب توجه است که با طب سوزنی و امبدینگ میتوانید مشکلات چاقی و اضافه وزن خود را نیز حل کنید.

پیام بگذارید