درمان سلولیت و خشکی پوست با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

درمان سلولیت و خشکی پوست با طب سوزنی

درمان سلولیت و خشکی پوست با طب سوزنی توسط متخصص طب سوزنی اصفهان از روش های خوبی است که میتوان آن را با سایر روشهای شیمیایی جایگزین کرد.

درمان سلولیت

سلولیت در حقیقت همان وضعیت پرتقالی پوست است که در نواحی ران، باسن و پهلو ظاهر می شود و پیش از هر چیز زیبایی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد. نواحی درگیر با سلولیت به دلیل اختلال در گردش خون دچار تورم و سفتی می شود. و البته افزایش وزن و کاهش وزن به صورت مستمر، رژیم غلط غذایی و پوشیدن لباس های تنگ و نامناسب از دیگر دلایل بروز سلولیت ها در بدن است.

اما از آنجا که کاهش جریان گردش خون یکی از مهم ترین و اصلی ترین عوامل بروز سلولیت هاست. طب سوزنی می تواند بسیار کمک کننده باشد. درمانگر طب سوزنی با کمک سوزن ها علاوه بر تحریک سوخت و ساز بدن و افزایش متابولیسم بدن به منظور کاهش وزن با بهبود جریان گردش خون در موضع سلولیت می تواند. به کاهش و درمان آن کمک کند. این شیوه یکی از بهترین شیوه های طبیعی و غیرتهاجمی در جهان برای درمان سلولیت است که هیچ عوارضی را برای بیمار به همراه ندارد.

پیشنهاد مطالعه  مزیت ها و عوارض انجام میکرودرم

درمان سلولیت و خشکی پوست با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

خشکی پوست

یکی از شایع ترین شکایت خانم ها با شروع فصل پاییز افزایش خشکی و زبری پوست است. اگر شما هم در این گروه قرار می گیرید و خشکی پوست با شروع فصل سرما در شما قوت می گیرد. می توانید با کمک تکنیک های درمانگران طب سوزنی برای درمان خشکی پوست و افزایش رطوبت پوست تان اقدام کنید. به این ترتیب با یک تیر سه نشان را می زنید. با این کار نه تنها به آبرسانی بهتر به سلول ها و بافت های پوستی کمک می کنید. بلکه با افزایش جریان گردش خون در پوست صورت به بهبود غذارسانی به این سلول ها کمک می کنید. ضمن آنکه جریان جایگزینی سلول های جوان و شاداب را با سلول های پیر و فرسوده بالا می برید. به این ترتیب هم می توانید خشکی پوست تان را درمان کنید و هم به جوانی و شادابی آن کمک کنید.

 


دکتر اردشیر عامری 

اطلاعات بیشتر از متخصص طب سوزنی اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان اینجا کلیک کنید


بیشتر بدانید :

درمان بیماری های مزمن با کاشت سوزن های مخصوص در گوش

درمان اختلال قاعدگی و درد های پریودی

طب سوزنی و زیبایی پوست

طب سوزنی نوزادان خطرناک است؟

درمان زود انزالی با طب سوزنی

پیام بگذارید