درمان زود انزالی با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

درمان زود انزالی با طب سوزنی

انزال زودرس یکی از شایع ترین شکایات مردان در مراجعه به پزشک است. حدود یک سوم مردان از این مشکل رنج می برند که این میزان برحسب سن، نژاد، محل زندگی و عوامل دیگر در جوامع مختلف متغیر است. زودانزالی از مهم ترین علل سردی روابط زوجین است و گاهی از علل ناباروری نیز محسوب می شود. درمان زود انزالی با طب سوزنی یکی از روشهای جایگزین است.
در کنار داروهای شیمیایی که معمولا از سوی روان پزشک برای رفع این مشکل تجویز می شود، که البته گاهی باعث وابستگی نیز می شود، روش های درمانی دیگری در طب مکمل وجود دارد که می تواند بسیار اثربخش و فاقد عارضه جانبی باشد.

طب سوزنی

با مکانیسم های مختلفی ازجمله ایجاد آرامش، تنظیم کردن ترشح هورمون های مردانه و تند یا کند کردن جریان خون ناحیه آلت تناسلی نیز می تواند روش درمانی بسیار موثری در درمان انزال زودرس یا سایر اختلالات جنسی باشد.

بادکش گذاری ناحیه کمر و شکم

گرم کردن نقاط خاص طب سوزنی در ناحیه زیر شکم با گیاه موکسا نیز مفید است. آموزش طب فشاری (شامل فشار دادن نقاط خاصی در گوش، کف دست و پا و زیر شکم توسط خود بیمار) نیز می تواند کمک کننده باشد.

پیشنهاد مطالعه  طب سوزنی چیست؟

یکی از بهترین درمان ها روش تحریک و توقف است

این روش یک تمرین بسیار خوب و یکی از بهترین درمان ها در به تاخیر انداختن انزال است. یک روش دیگر تقویت عضلات ناحیه کف لگن (ناحیه پرینه) است. در این روش فرد باید هر روز چند بار و هر دفعه به مدت چند دقیقه عضلات ناحیه پایین شکم و کف لگن را به صورت پشت سر هم منقبض و سپس شل کند، این روش به مرور به تقویت عضلات ناحیه لگن می انجامد و به فرد توانایی بهتری در کنترل انزال می دهد.

هسته انبه

هسته عناب و هسته تمبرهندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان انزال زودرس است. نوشیدن روزانه دو بار دم کرده گل میخک نیز توصیه شده است. نوشیدن دم کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر نیز مفید است.

توصیه می شود از مصرف ترشی ها یا خوراکی های ترش مزه پرهیز شود، زیرا این خوراکی باعث تسریع انزال می شود. البته خرفه، کنجد سیاه، اسپند و گشنیز نیز مفید هستند که بهتر است مصرف این گیاهان براساس مزاج فرد (گرم یا سرد) و از سوی متخصص طب سنتی تجویز شود.


دکتر اردشیر عامری 

اطلاعات بیشتر از متخصص طب سوزنی اصفهان
جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر اردشیر عامری اینجا کلیک کنید

بیشتر بدانید :

درمان بیماری های مزمن با کاشت سوزن های مخصوص در گوش

درمان اختلال قاعدگی و درد های پریودی

نحوه انجام لیفت نخ زیر چشم

نتیجه طب سوزنی درمان درد زانو

 

پیشنهاد مطالعه  رفع خطوط اخم

پیام بگذارید