درمان اگزما و تیرگی پوست با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

درمان اگزما و تیرگی پوست با طب سوزنی

درمان اگزما و تیرگی پوست توسط متخصص طب سوزنی اصفهان یکی از روشهای جایگزین امروزی است که میتوانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

درمان تیرگی پوست

طب سوزنی چین به شیوه های مختلفی می تواند به زیبایی و شادابی پوست تان کمک کند. اگر شما هم در گروه افرادی هستید که از تیرگی و کدری پوست تان خسته شده اید شاید در حال تجربه یک به هم ریختگی هورمونی هستید. از دیدگاه درمانگران طب سوزنی ایجاد تعادل هورمونی در بدن و تنظیم انرژی یین و یانگ می تواند یکی از ساده ترین روش ها برای از بین بردن تیرگی پوست باشد.

در حقیقت عدم پاکسازی و سم زدایی ارگان های درونی بدن به ویژه کبد از سموم و فضولات بدن یکی از مهم ترین دلایلی است که موجب تیرگی و کدری پوست در مردان و زنان می شود. متخصصان طب سوزنی با کمک سوزن های یکبار مصرف و بسیار نازکی که دارند نقاط مربوط به ارگان های درونی بدن را تحریک می کنند و با انتقال انرژی از طریق مردین ها به اندام هایی مثل کبد به پاکسازی بهتر سموم و درمان و پیشگیری از تیرگی پوست کمک می کنند.

پیشنهاد مطالعه  حالت تهوع بعد از تزریق بوتاکس

درمان اگزما و تیرگی پوست با طب سوزنی | متخصص طب سوزنی اصفهان

درمان التهاب های اگزما

در طب سنتی چین برای درمان اگزما راه حل های مختلفی وجود دارد. گیاه درمانی و طب سوزنی از جمله رایج ترین شیوه های درمانگران طب سنتی برای درمان اگزما و آلرژی های پوستی است. در شرایطی که پوست بیمار با واکنش هایی مانند خارش، التهاب و سرخی پوست به دلیل ابتلا به اگزما مواجه می شود. بیمار از چند جهت دل نگران می شود. نخست ابتلا به بیماری و دشواری های درمان آن او را به فکر وا می دارد و در درجه بعد علت ابتلا به اگزما او را آشفته می کند و در مرحله بعدی از بین رفتن زیبایی ظاهری بیمار را با بحران روحی مواجه می کند. خوشبختانه طب سوزنی قابلیتی دارد که می تواند با زدن سوزن ها به طور همزمان برای درمان بیماری، کاهش علائم و بازگشت زیبایی به پوست بدن کمک کند.

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت

لیفتینگ پوست صورت روشی است که برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست استفاده می شود. برای لیفتیگ صورت از جراحی و روش های طبیعی مثل طب سوزنی استفاده می شود .طب سوزنی در مواردی حتی از نور لیزر (که بسیار بی عارضه و بی خطر است) نیز پاسخ بهتری دارد. نشانه های فیزیکی و جسمانی سالخوردگی در تمام بدن رخ می دهد، ولی این علائم در صورت به شکل بارزتری دیده می شود.

پیشنهاد مطالعه  تاثیر طب سوزنی ناباروری زنان

عمل لیفتینگ، صورت را ۵ تا ۱۰ سال جوان تر از آنچه هست نشان می دهد. عمل لیفتینگ (کشش پوست صورت) معمولاً در افراد ۶۰-۴۰ ساله انجام می شود و البته در هر سن قابل اجراست. در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه های افزایش سن کاهش می یابد. ولی به توصیه متخصصان زیبایی ، طب سوزنی یکی از بهترین روش های جوانسازی و لیفتیگ صورت است.

به طور کلی، کاندیداهای مناسب برای انجام این عمل کسانی هستند. که چین و چروک زیاد و پوست شل و افتاده ای دارند. برای ارزیابی فرد می توان به نکات زیر توجه کرد:

وجود یک چین عمیق از کناره بینی تا کناره دهان.
چین های عمیق در گونه ها و شلی پوست روی برجستگی های گونه.
شلی پوست، چین ها و ستون های عمودی یا چربی اضافی در گردن.
با عمل لیفتینگ صورت تمام مشکلات ذکر شده مرتفع می گردد. اما افتادگی ابروها، پوست و چربی اضافی در پلک بالا یا پایین، یا چین های دور دهان را نمی تواند رفع کند.


دکتر اردشیر عامری 

اطلاعات بیشتر از متخصص طب سوزنی اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان اینجا کلیک کنید


بیشتر بدانید :

درمان بیماری های مزمن با کاشت سوزن های مخصوص در گوش

درمان اختلال قاعدگی و درد های پریودی

طب سوزنی و زیبایی پوست

طب سوزنی نوزادان خطرناک است؟

درمان زود انزالی با طب سوزنی

پیام بگذارید