عوارض و فواید تزریق بوتاکس

حالت تهوع هم یکی از عوارض بعد از تزریق بوتاکس است که ممکن است دچار آن شوید. در این موارد ممکن است همراه با حالت تهوع، سردرد و بی میلی به غذا را هم تجربه کنید. از دیگر عوارض بوتاکس می‌توان به حساسیت‌های آلرژیک، خارش، کبودی، تنگی نفس، سفت شدن عضلات، اسهال، دل‌درد و … اشاره کرد.

البته جنبه‌ی مثبت و فواید زیادی هم دارد که می‌توان ازاین عوارض گذرا چشم‌پوشی کرد. قطعا با انجام تزریق بوتاکس و از بین رفتن خط و خطوط پوست، شادابی چهره شما هم چندین برابر می‌شود. افزایش روحیه و اعتماد به نفس از دیگر موارد فواید بوتاکس است. پس برای شادابی و زندگی بهتر تعداد زیادی از مردم استقبال خوبی از بوتاکس کرده‌اند.

بوتاکس از سم بوتولینوم نوع A ساخته شده است که باعث مسمومیت غذایی می‌شود. اما این سم با مقادیر کم و در ناحیه‌های مختلفی تزریق می‌شود. پس پزشک متخصص تزریق ژل و فیلر با تبحر کافی این کار را انجام می‌دهد. در واقع بوتاکس بر مسیرهای عصب عضلانی تزریق می‌شود. استفاده اشتباه از آن می‌تواند عوارض بیشتر و طولانی‌تری را ایجاد کند. اما اگر پزشک متخصص شما به کار خود وارد باشد عوارض بسیار کوتاه مدت و بی خطر خواهند بود و مشکل خاصی برای شما بوجود نمی‌آورند.

پیشنهاد مطالعه  میکرودرم ابریژن روشی غیرتهاجمی جوانسازی پوست

بوتاکس بهترین روش برای درمان این مسائل است. شما در کمترین زمان و راحت‌ترین روش و بدون هیچ دردی دوباره زیبایی خود را بدست خواهید آورد. به همین دلیل امروزه استقبال خوبی از این روش شده است. بوتاکس هم مانند همه‌ی روش‌های دیگر دارای عوارض خاصی است. اما خوشبختانه این عوارض کاملا گذرا و بی‌خطر هستند. هیچ خطر خاصی شما را در این روش درمانی تهدید نمی‌کند. در ادامه به بررسی حالت تهوع بعد از بوتاکس می‌پردازیم.

 تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | حالت تهوع تزریق بوتاکس

حالت تهوع بعد از بوتاکس

با اینکه حالت تهوع یکی از عوارض شایع بعد از بوتاکس نیست، اما ممکن است در بعضی افراد بوجود بیاید. بهتر است خیلی هم نگران این موضوع نباشید زیرا با کمی استراحت و گذر زمان کاملا خوب خواهید شد. اما اگر این حالت تهوع ادامه پیدا کرد حتما باید با پزشک خود در میان بگذارید. زیرا حالت تهوع یک موضوعی است که شما را حسابی از کار و زندگی می‌اندازد و گاهی ممکن است طولانی شود.

پزشک با معالجه شما تجویزهای لازم را انجام می‌دهد. جالب است بدانید که همه‌ی عوارض بوتاکس بستگی به نوع تزریق و ماده‌ی استفاده شده دارد. پس نوع تزریق و انتخاب محل مناسب تزریق می‌تواند تا حد زیادی از بروز این مشکلات جلوگیری کند. پس حتما بعد از تصمیم گیری برای بوتاکس، به دنبال یک مرکز خوب و معتبر برای تزریق بوتاکس باشید. در این مورد حسابی حساسیت به خرج دهید.

پیشنهاد مطالعه  رفع غبغب با مزوتراپی

اگر پزشک معالج از دوز بالای بوتاکس برای تزریق استفاده کرده باشد، حالت تهوع شما ادامه دار خواهد بود و این موضوع اصلا طبیعی به نظر نمی‌رسد. حتما در این شرایط پزشک خود را مطلع کنید تا اقدامات لازم برای کاهش حالت تهوع انجام شود. انتخاب درست یک مرکز خوب با سابقه کاری بالا، از بروز چنین مشکلاتی در بدن شما جلوگیری خواهد کرد.


تزریق ژل و بوتاکس اصفهان |تزریق بوتاکس

مطالب خواندنی :

پیام بگذارید