برخلاف جراحی و کاشت پروتز سینه که می‌تواند عوارضی نظیر عفونت،

چه کسانی کاندید استفاده از طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه هستند؟

برخلاف جراحی و کاشت پروتز سینه که می‌تواند عوارضی نظیر عفونت، خونریزی، دفع توسط سیستم ایمنی بدن، زخم و ایجاد انقباض در ناحیه را به همراه داشته باشد، تکنیک طب سوزنی کاملا ماهیت طبیعی داشته، عاری از درد بوده و منجر به ایجاد زخم نمی‌شود. افراد کاندید برای این تکنیک می‌توانند شامل زنانی (۱۸ تا ۵۵ سال) باشد که به دنبال روشی غیر از جراحی برای افزایش زیبایی سینه‌های خود هستند.

این تمایل برای بزرگ کردن سینه‌ها ممکن است از کوچکی طبیعی سینه، سینه‌های نامتقارن و بافت تضعیف شده سینه‌ها منشا بگیرد. البته زنانی هم که دارای سینه‌های نرمال هستند ممکن است جهت جلوگیری از تضعیف زودهنگام بافت سینه به این روش درمانی رو بیاورند. افراد مبتلا به سرطان سینه، بیماری انعقاد خون یا بیماری‌های نقص سیستم ایمنی به استفاده از این تکنیک توصیه نمی‌شوند.

طب سوزنی جایگزین جراحی نیست. به عبارت دیگر بزرگترین خطر ناامیدی است. در حالی که در طب سوزنی سینه اگر تیمار بوسیله یک فرد باتجربه و آموزش دیده انجام شود، هیچ ناامیدی وجود نخواهد داشت. این روش برای افرادی که هنوز آمادگی جراحی را ندارند اما تمایل به تغییر ظاهری هر چند کوچک در سینه‌ها دارند می‌تواند مناسب باشد.

متخصص طب سوزنی اصفهان | بزرگ کردن سینه بدون جراحی

باید توجه داشت که تغییر سایز ایجاد شده پس از طب سوزنی سینه هرگز به اندازه جراحی پروتز چشمگیر و ناگهانی نخواهد بود. در اکثر افراد نتایج طب سوزنی طی ۴ تا ۸ جلسه درمان بدست می‌آید. بر اساس منابع چینی، افزایش اندازه سینه با استفاده از طب سوزنی حدود ۱۰ درصد یا به اندازه یک فنجان است. تفاوت در نتایج بدست آمده در افراد مختلف می‌تواند ناشی از تفاوت در فاکتورهای ژنتیکی، سلامت عمومی بدن و میزان تاثیرپذیری و حساسیت فردی نسبت به طب سوزنی باشد. از طرفی نتایج بدست آمده تا زمانی که فرد سلامت باشد، باقی می‌ماند. پس از انجام این روش فرد احساس سلامت، شادابی، جوانی و اعتماد به نفس بیشتری خواهد کرد.

بزرگ کردن سینه بدون جراحی

پیشنهاد مطالعه  درمان بی خوابی با کمک نقاط طب سوزنی

پیام بگذارید