تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | چگونگی تزریق ژل و فیلر

انتخاب ژل و فیلر مناسب

تزریق ژل و فیلر | با توجه به تنوع بالای ژل‌ها و فیلرهای موجود بعید است که بتوانید بهترین تزریق ژل و بوتاکس اصفهان را بدون راهنمایی متخصص زیبایی مجرب انتخاب کنید. هر فراورده دارای فرمولاسیون منحصر به فردی است که به آن بافت، چگالی و عمق تزریق معینی می‌دهد. بنابراین هر ژلی مناسب ناحیه‌ای خاصی است و کاربرد تعریف شده دارد.

تزریق ژل به صورت درمانی غیرجراحی است و معمولاً در مطب انجام می‌شود. قبل از شروع درمان جلسه مشاوره به منظور تعیین نیازهای بیمار و اطلاع از اهداف و دغدغه‌های ایشان برگزار می‌شود.

مشاوره قبل از درمان

جراح زیبایی در جلسه مشاوره ناحیه مورد نظر و شرح حال بیمار را بررسی می‌کند. هرچند عوارض تزریق ژل حداقل است، اما بیمار موظف است شرح حال خود، شامل ابتلا به عارضه‌های پوستی یا عصبی، سابقه آلرژی‌ها یا مصرف داروهای مختل کننده ایمنی یا نتایج درمان، را به طور کامل به پزشک متخصص  اطلاع دهد. برای مثال بیمار باید جراح زیبایی را از مصرف داروهای غیراستروئیدی ضدالتهاب، مانند آسپرین، ایبوپروفن یا ناپروکسین، یا داروهای رقیق کننده خون آگاه کند، چون این داروها احتمال کبودی را افزایش می‌دهد.

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | تزریق ژل و فیلر

تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

ناحیه درمان قبل از تزریق تمیز و ضدعفونی و به طور موضعی بی‌حس می‌شود. بسیاری از ژل‌ها حاوی لیدوکائین، نوعی داروی بی‌حسی ملایم، است تا ناراحتی بیمار در طول درمان و پس از آن به حداقل برسد. متخصص مقدار معینی از ژل را در نقطه مناسب زیر پوست تزریق می‌کند.

پیشنهاد مطالعه  امبدینگ چه زمانی باب شد

نتیجه تزریق ژل، با توجه به نوع ژل و ناحیه تحت درمان، ممکن است بلافاصله مشاهده شود. برخی بیماران با ورم و کبودی خفیفی روبرو می‌شوند که موقتی است و ظرف چند روز برطرف می‌شود. بیمار می‌تواند فعالیت‌های معمول را بلافاصله پس از درمان دنبال کند، البته متخصصین زیبایی توصیه می‌کنند که به مدت یک روز از ورزش یا دیگر فعالیت‌های بدنی سنگین پرهیز شود.

 

پیام بگذارید