کاشت نخ لاغری اصفهان | دانستنی های تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

 تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

آیا به دنبال روشی ساده برای رفع چروک صورت خود هستید ؟ از اولین نشانه های پیری وجود چین و چروک بر روی پیشانی است . برای آشنایی بیشتر با نحوه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان با دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی اصفهان همراه باشید .

بوتاکس یکی از راحت ترین راه های شاداب کردن و زیبا سازی پوست است که شما می توانید با استفاده از تزریق بوتاکس به صورت خود تحت نظر پزشک متخصص تزریق بوتاکس و ژل اصفهان ،به راحتی پوست خود را شاداب سازید.

بوتاکس در عمل،چین و چروک های پوست که توسط برخی از ماهیچه ها ایجاد می شود،از بین می برد و می توان گفت که ماهیچه ها را تضعیف می کند. شما با تزریق بوتاکس به صورت خود می توانید به مدت پنج الی هشت ماه از چین و چروک های صورت به دور باشید و صورت زیبایی برای خود به ارمغان بیاورید. در اکثر کشورهای اروپایی،بانوان و بسیاری از آقایان برای اینکه چین و چروک های صورت خود را بپوشانند از تزریق بوتاکس و ژل آن استفاده می کنند و خوشبختانه به راحتی این مسئله را پوشش می دهند.

چیزی که باعث می شود تا زیر چشم های شما و یا بالای پیشانی شما چین و چروک ایجاد شود  . انقباض ماهیچه های صورت است و بنابر این به هنگام انقباض شدن ماهیچه ها،چین و چروک هایی به مرور زمان ایجاد می شود.

حال شما با تزریق بوتاکس می توانید به راحتی این مسئله را پوشش دهید و این نوع ماهیچه ها را برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) به اصطلاح فلج کنید تا هیچگونه انقباضی در آن ها صورت نگیرد و چین و چروک را دیگر در صورت خود مشاهده نکنید. در کشور آمریکا نیز،هنرپیشه های هالیوودی به شدت از بوتاکس استفاده می کنند و برای همین است که همیشه شاداب و زیبا به نظر می آیند.

پیشنهاد مطالعه  مکانیسم اثر طب سوزنی بر بیماری پارکینسون

تزریق ژل و بوتاکس اصفهان | رفع خطوط اخم

تزریق ژل و بوتاکس پیشانی

بوتاکس صرفا چیزی نیست که برای زیر چشم و یا پوست صورت استفاده شود،بلکه شما می توانید اکثر نقاط مختلف بدن خود را بوتاکس کنید که هر یک از آن ها راه و روش های خاص خود را دارد. بوتاکس پیشانی نیز همانند زیر چشم و دیگر نقاط بدن،اقدام به فلج سازی ماهیچه های قسمت پیشانی می کند تا شما نتوانید چین و چروک هایی را در پیشانی خود به وجود بیاورید و برای مدتی بتوانید از داشتن صورتی زیبا لذت ببرید.

هنگامی که شما ژل بوتاکس را در پیشانی تزریق می کنید،به مرور زمان ،جذب عضله های پیشانی شما خواهد شد و باعث می شود تا چین و چروک در صورت شما به وجود نیاید . پوستی می تواند جوابگوی بوتاکس باشد که صرفا دارای چین و چروک سطحی باشد. البته به این معنی نیست که اگر چین و چروک صورت شما عمقی است . بوتاکس نتواند آن را ترمیم کند . بلکه می تواند تا حد زیادی اقدام به پاک سازی آن ها برای مدتی محدود کند.

بزرگترین اشتباه افراد هنگام تزریق بوتاکس این است که بدون مراجعه به دکتر،به صورت خودجوش خودشان اقدام به تزریق بوتاکس می کنند که بسیار خطرناک است و می تواند عوارض های بسیار بدی برای افراد به ارمغان آورد که بعدها مطمئنا پشیمانی برای آن ها فایده ای نخواهد داشت.

از این جهت مراکز جراحی بسیاری در سطح کشور وجود دارند که به شما کمک می کنند تا عملیات تزریق بوتاکس پیشانی را به درستی در سطوح مختلف بدن خود انجام دهید و از داشتن صورتی شفاف و زیبا لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل گونه 

متخصص طب سوزنی اصفهان | درمان خط خنده

نقاط تزریق بوتاکس

حال ممکن است از خود بپرسید که بوتاکس در کجای بدن می توان تزریق کرد و فواید آن چیست؟ اگر برخی از قسمت های بدن شما به شدت لاغر است،می توانید از طریق ژل بوتاکس جای آن ها را پر کنید و اندام توپُری داشته باشید و یا اینکه اگر سطح چین و چروک به دستان شما سرایط کرده باشد،می توانید با تزریق بوتاکس بر روی آن ها،برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) چین و چروک های دست را از بین ببرید.

چه زمانی چین و چروک صورت را از بین ببریم؟

اغلب افراد زمانی برای رفع چین و چروک های صورت خود اقدام می کنند که دیگر دیر شده و این چروک ها عمیق شده اند . حتی اگر بعد از بالا رفتن سن خود تصمیم به از بین بردن چین و چروک های خود گرفته اید دیر نیست اما لازم است بدانید، تزریق بوتاکس را هرچه زودتر انجام دهید بهتر است . پیشنهاد ما این است که بوتاکس را زمانی آغاز کنید که خط و خطوط صورت هنوز به شکل کامل ایجاد نشده اند .

تزریق بوتاکس چقدر طول میکشد؟

امروزه پزشک های پوست توانسته اند تأثیر بوتاکس را به همگان ثابت کنند . بوتاکس روش ساده ای است و در مدت زمان کمی می توان آن را انجام داد .بوتاکس نقاط مختلف بدن از جملهتزریق بوتاکس پیشانی تنها چند دقیقه طول می کشد . هنگامی که فرد برای تزریق بوتاکس به پزشک مراجعه می کند ابتدا صورتش ارزیابی می شود تا نواحی تزریق مشخص شوند . فرد تزریق کننده با مشخص کردن این نواحی اثر بخش بودن بوتاکس را تضمین کند .

پیشنهاد مطالعه  ماندگاری اثرات بوتاکس پس از درمان

بوتاکس و ژل های تزریقی دو محصول بسیار پر طرفدار در بازار امروز به شمار می روند . که به خوبی با چین و چروک های پوستی مبارزه می کنند. اما باید بدانید که این دو محصول تا حد زیادی با هم تفاوت دارند.

پیشنهاد می شود قبل از هرگونه پروسه درمانی و تزریقی حتما با فرد پزشک در این زمینه مشورت کنید . و کلیه سؤالات خود را از او بپرسید . شما نباید حس کنید فقط یک مراجعه کننده معمولی هستید. بلکه باید این تضمین به شما داده شود که همه اولویت ها متناسب با شرایط فعلی و نتایج دلخواهتان تنظیم می شوند.

کاشت نخ لاغری اصفهان | دلایل ایجاد خط اخم

بوتاکس استفاده کنم یا فیلر ؟

اگر نمی دانید برای رفع چین و چروک های صورت خود از فیلر استفاده کنید یا بوتاکس با ما همراه باشید . انتخاب گزینه مناسب از بین این دو به چند فاکتور بستگی دارد که باید آن ها را بررسی کنید . ابتدا میزان پویایی عضلات صورت سپس نوع چین و چروک صورت خود را باید تشخیص دهید . در برخی موارد که چین و چروک های صورت ایستا و پویا هستند باید از ترکیب هر دو استفاده کنید .

مطالب پیشنهادی متخصص طب سوزنی اصفهان دکتر اردشیر عامری :

پیام بگذارید