لیفت صورت با نخ اصفهان | سوالاتی که در مورد تزریق بوتاکس صورت داریم :

نحوه تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت تنها چند دقیقه طول می کشد. و در خیلی مواقع نیازی به بی حسی نمی باشد.بوتاکس با یک سوزن ریز به عضلات خاص و در نواحی تعریف شده در صورت، توسط پزشک متخصص تزریق ژل می شود.نواحی تزریق ابتدا باید کاملا از مواد آرایشی تمیز شده و سپس با پد الکلی استریل شوند. پزشک متخصص نواحی کاندید تزریق را مشخص می نماید.

سوالات رایج در مورد تزریق ژل

تا چه مدت پس از تزریق ژل نباید از وسایل آرایشی استفاده کرد؟
می‌توان یک روز پس از تزریق ژل به سراغ وسایل آرایشی رفت و از آنها استفاده کرد.

چه موقع پس از تزریق ژل می‌توان از رژ لب استفاده کرد؟
توصیه می‌شود که جهت پیشگیری از ابتلا به عفوت تا یک روز پس از تزریق ژل هیچگونه ماده‌ای به لب‌های خود نمالید.

بهترین فیلر برای پروتز لب‌ها چیست؟

بهترین فیلرها برای پروتز لب ژل‌هایی هستند که احتمال بروز برآمدگی یا ندول‌ها را به حداقل می‌رسانند. ژل‌های اسید هیالورونیکی همچون رستالین و ژوویدرم برای لب مناسب هستند زیرا این نوع ژل‌ها نرم هستند و نتیجه‌ای بسیار طبیعی به همراه دارند.

دلیل خشکی لب‌ها پس از تزریق ژل چیست؟
این واقعاً امر پس از تزریق ژل به لب‌ها رایج است و باعث آسیب‌دیدگی لب‌ها می‌شود. در چنین مواقعی از استفاده از وازلین خودداری کنید زیرا وازلین بیشتر از آن که یک مرطوب‌ کننده باشد یک مانع است لذا روز بعد از درمان هیچ چیزی به روی لب‌هایتان نمالید.

پیشنهاد مطالعه  کربوکسی تراپی جای جوش و رفع انواع اسکار

آیا پس از تزریق ژل این امکان وجود دارد که ژل از محل خود جابجا شود؟
نوشیدن آب زیادی، انجام ورزش‌های سنگین و دست زدن پس از گذشت چند روز از تزریق به قسمتی تحت درمان می‌تواند باعث جابجایی ژل شود.

چه مدت طول می کشد تا تورم فروکش کند؟
تقریباً ۲ تا ۴ هفته طول می‌کشد تا تورم ناشی از تزریق بطور کامل برطرف شود.

آیا می‌توان پس از تزریق ژل سیگار کشید؟
می‌توان سیگار کشید اما توجه داشته باشید که استعمال سیگار می‌تواند بر ماندگاری اثرات تزریق ژل تأثیر بگذارد.

آیا این طبیعی است که یک طرف صورت در مقایسه با طرف دیگر دچار ورم شود؟
این که پس از تزریق ژل یک سمت صورت دچار ورم شود کاملا شایع است لذا بهتر است چند هفته صبر کنید تا نتیجه نهایی تزریق را ببینید. اما اگر همراه با تورم احساس گرمی نیز کنید در این صورت لازم است که با پزشک تماس بگیرید زیرا این علائم می‌تواند نشانه بروز عفونت باشد.

 تزریق ژل و بوتاکس اصفهان |تزریق بوتاکس صورت

آیا تزریق ژل دردناک است؟

به محض ورود به مطب دکتر، پزشک از صورت شما عکس‌هایی می‌گیرد و مواد بیحس‌ کننده به آن می‌مالد تا هم دردی احساس نکنید و هم زمان تزریق را به حداکثر برساند. ناگفته نماند که تزریق در بعضی از مناطق صورت از جمله قسمت لب کمی ناراحت کننده‌تر است.

پیشنهاد مطالعه  درمان بیماری اگزما و طب سوزنی

آیا گزینه‌های درمانی دیگری به جز تزریق ژل وجود دارد؟
بسته به این مشکل شما ممکن است گزینه‌های درمانی دیگری نیز وجود داشته باشد لذا بهتر است در مورد این موضوع با پزشک خود مشورت کنید.

تزریق ژل برای چه کسانی مناسب است؟
تزریق ژل برای افراد زیر ۱۸ سال، زنان باردار و شیرده و همچنین کسانی که داروهای مؤثر بر سیستم ایمنی بدن مصرف می‌کنند، افرادی که در ناحیه مد نظر دچار عفونت هستند و یا فردی که نسبت به ژل و یا بی‌حسی موضعی حساسیت دارید (اگرچه پزشک می‌تواند از فیلرهایی استفاده کند که آلرژی‌زا نیستند) و یا به تازگی دوره مصرف قرص روآکتون را به اتمام رسانده‌اند مناسب نیست. اگر چنانچه از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید لازم است با ما تماس بگیرید زیرا در بعضی موارد می‌توانیم شما را تحت درمان قرار دهیم.

 

پیام بگذارید