تزریق ژل و بوتاکس اصفهان |تزریق بوتاکس برای اولین بار

بوتاکس برای اولین بار

اگر تا به حال تزریق ژل بوتاکس نکرده‌اید و تزریق بوتاکس برای اولین بار است که می‌خواهید این کار را انجام دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم دست نگه دارید. یکی دیگر از فعالیت‌هایی که در روزهای نزدیک به سال نو انجام آن با ریسک همراه است، انجام تزریق بوتاکس و فیلر است.

بوتاکس روشی غیر جراحی برای رفع چین و چروک صورت و گردن است. با استفاده از اثر بوتاکس و شل شدن عضلات، خطوط ناشی از افزایش فعالیت عضله از بین می‌رود و طرح صورت و گردن تغییر یافته و چروک ناشی از انقباض عضلات صاف می‌شود.

اثرات بوتاکس در عرض یک تا دو روز قابل مشاهده است و در عرض چند هفته کامل می‌شود و سه تا چهار ماه باقی می‌ماند و ممکن است ۶ ماه یا بیشتر هم باقی بماند.

لیفت صورت با نخ اصفهان | سوالات متداول لیفت صورت با نخ

بوتاکس جوانسازی پوست

بوتاکس اقدام مناسبی برای زیبایی محسوب می‌شود. اما فراموش نکنید کسی که برای اولین بار بوتاکس می‌کند. علاوه بر عوارض احتمالی، به علت عادت نداشتن به این تغییر در چهره خود، ممکن است. در روزهای اول حس خوبی به این کار نداشته باشد.

واکنش‌های آلرژیک، کبودی موضعی گذرا، خشکی چشم، دو بینی و افتادگی صورت و لبخند نامتقارن از عوارض نادر و گذرای بوتاکس است.

پیشنهاد مطالعه  کاربرد های طب سوزنی در زیبایی!

در کشور ما بیشترین عوارض ناشی از تزریق بوتاکس شامل استفاده از مواد ارزان و غیرمجاز و تزریق توسط افراد غیرمجاز.غیرمتخصص و آموزش ندیده در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی است.

پیام بگذارید