متخصص طب سوزنی اصفهان آیا طب سوزنی می تواند زایمان را تحریک کند؟

جواب به سوالات متداول کاربران سایت و مراجعه کنندگان در زمینه طب سوزنی در دوران بارداری:

در این مطالب ما تمام سعی خود را کرده ایم که به سوال شما ( آیا طب سوزنی می تواند زایمان را تحریک کند؟ )  جوابی علمی، کوتاه و مفید ارائه کنیم.

در صورتی که باز هم جواب سوال خود را از جواب داده شده نیافتید و دچار شک بودید حتما در پایین همین نوشته در قسمت دیدگاه ها سوال خود را به صورت تخصصی تر برای آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی  ارسال نمایید.

آقای دکتر جوابگوی سوالات شما در کمترین زمان می باشند.

جواب داده شده به سوال:

آیا طب سوزنی می تواند زایمان را تحریک کند؟

طب سوزنی در مورد تحریک زایمان کاری نمی کند. اما وقتی زمان به دنیا آمدن نوزاد برسد، طب سوزنی شما را برای زایمان آماده می کند. استرس یکی از بزرگترین مسائلی است که خانم ها در طول دوره ی بارداری و هنگام زایمان با آن مواجه هستند. طب سوزنی به راحتی می تواند استرس این دوران را کاهش دهد.

برخی متخصصان طب سوزنی برای انجام روش درمانی خود در اتاق زایمان حاضر هستند، که البته به اجازه ی بیمارستان نیز بستگی دارد. اگر یک متخصص طب سوزنی با فرد در اتاق زایمان حاضر شود، تمام چیزی است که آن خانم برای زایمان خود نیاز دارد.

پیشنهاد مطالعه  تزریق ژل ژوویدرم

درباره طب سوزنی:

طب سوزنی یا سوزن درمانی جزء یکی از شاخه های مهم و با اهمیت در طب سنتی چین است. این شاخه یکی از پرکاربردترین و مؤثرترین روش های درمانی در اکثر کشورها محسوب می شود.

طب سوزنی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و طیف وسیعی از بیماری ها را درمان می کند.

طب سوزنی روش مجزا و مستقلی برای درمان بیماری ها محسوب نمی گردد و این روش می تواند به عنوان مکمل روش های درمانی عمل کند و در کنار روش های دیگر در روند بهبود بیماری ها کمک زیادی را به ما بکند. طب سوزنی عمدتا با هدف تسکین و آرام شدن درد به کارگرفته می شود.

 


کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش )

متخصص طب سوزنی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

 

پیام بگذارید