متخصص طب سوزنی اصفهان آیا باید طب سوزنی را بعد از زایمان ادامه داد؟

جواب به سوالات متداول کاربران سایت و مراجعه کنندگان در زمینه طب سوزنی در دوران بارداری:

در این مطالب ما تمام سعی خود را کرده ایم که به سوال شما ( آیا باید طب سوزنی را بعد از زایمان ادامه داد؟ )  جوابی علمی، کوتاه و مفید ارائه کنیم.

در صورتی که باز هم جواب سوال خود را از جواب داده شده نیافتید و دچار شک بودید حتما در پایین همین نوشته در قسمت دیدگاه ها سوال خود را به صورت تخصصی تر برای آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی  ارسال نمایید.

آقای دکتر جوابگوی سوالات شما در کمترین زمان می باشند.

جواب داده شده به سوال:

آیا باید طب سوزنی را بعد از زایمان ادامه داد؟

طب سوزنی برای مراقبت های پس از زایمان برای مادران جدید واقعا مهم است. خستگی زیاد و افسردگی علائم پس از زایمان هستند. طب سوزنی برای کمک به مادران در بهبودی کامل و به دست آوردن مجدد قدرت خود پس از زایمان به خصوص درمان افسردگی بعد از زایمان بسیار موثر می باشد. شما نیز در فرایند هیجان انگیز مادر شدن به آن نیاز خواهید داشت.

درباره طب سوزنی:

طب سوزنی یا سوزن درمانی جزء یکی از شاخه های مهم و با اهمیت در طب سنتی چین است. این شاخه یکی از پرکاربردترین و مؤثرترین روش های درمانی در اکثر کشورها محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه  آشنایی با انواع نخ لیفت با نخ

طب سوزنی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و طیف وسیعی از بیماری ها را درمان می کند.

طب سوزنی روش مجزا و مستقلی برای درمان بیماری ها محسوب نمی گردد و این روش می تواند به عنوان مکمل روش های درمانی عمل کند و در کنار روش های دیگر در روند بهبود بیماری ها کمک زیادی را به ما بکند. طب سوزنی عمدتا با هدف تسکین و آرام شدن درد به کارگرفته می شود.

 


کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش )

متخصص طب سوزنی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

 

پیام بگذارید