متخصص طب سوزنی اصفهان آيا من بايد به طب سوزنی عقيده داشته باشم كه بتواند موثر باشد؟

جواب به سوالات متداول کاربران سایت و مراجعه کنندگان در زمینه طب سوزنی:

در این مطالب ما تمام سعی خود را کرده ایم که به سوال شما ( آیا من باید به طب سوزنی عقیده داشته باشم که بتواند موثر باشد؟ )  جوابی علمی، کوتاه و مفید ارائه کنیم.

در صورتی که باز هم جواب سوال خود را از جواب داده شده نیافتید و دچار شک بودید حتما در پایین همین نوشته در قسمت دیدگاه ها سوال خود را به صورت تخصصی تر برای آقای دکتر اردشیر عامری متخصص طب سوزنی  ارسال نمایید.

آقای دکتر جوابگوی سوالات شما در کمترین زمان می باشند.

جواب داده شده به سوال:

آیا من باید به طب سوزنی عقیده داشته باشم که بتواند موثر باشد؟

نه. طب سوزنی بطور موفقی در روی گربه ها، سگ ها، اسبها و دیگر حیوانات استفاده می شود.این حیوانات نمی دانند که طب سوزنی چیست ولی طب سوزنی در درمان آنان استفاده می شود. ممکن است که نظریه مثبت شما در درمان باعث تقویت درمان دریافتی شود، همچنانکه یک نگاه منفی می تواند اثرات طب سوزنی را همچون دیگر سایر درمانها مخفی کند. یک نظریه بیطرفانه جلوی اثر درمانی را نمی گیرد.

درباره طب سوزنی:

طب سوزنی یا سوزن درمانی جزء یکی از شاخه های مهم و با اهمیت در طب سنتی چین است. این شاخه یکی از پرکاربردترین و مؤثرترین روش های درمانی در اکثر کشورها محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه  اثر لیفت با نخ بر صورت

طب سوزنی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و طیف وسیعی از بیماری ها را درمان می کند.

طب سوزنی روش مجزا و مستقلی برای درمان بیماری ها محسوب نمی گردد و این روش می تواند به عنوان مکمل روش های درمانی عمل کند و در کنار روش های دیگر در روند بهبود بیماری ها کمک زیادی را به ما بکند. طب سوزنی عمدتا با هدف تسکین و آرام شدن درد به کارگرفته می شود.

 


کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش )

متخصص طب سوزنی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

 

پیام بگذارید