متخصص طب سوزنی اصفهان هیدرو فیشیال

هیدرو فیشیال | مطمئنا می دانید که آب نقش بسیار مهم و حیاتی در سلامتی و همچنین حفظ زیبایی افراد دارد از همین رو پزشکان همواره توصیه می کنند روزانه به طور معمول ۸ لیوان آب بنوشید تا پوستی زیبا و شفاف و همچنین روحی سالم و بشاش داشته باشید. همانطور که گفته شد جوانسازی پوست با آب امکان پذیر است اما تاکنون در رابطه با هیدرو فیشیال چیزی شنیده اید؟

از هزینه هیدروفیشیال آگاهی دارید؟ در واقع در این روش نیز برای جوانسازی پوست نوعی لایه برداری سطحی انجام می شود که بسیاری از افراد بر این عقیده اند که این روش همانند میکرودرم ابریژن می باشد اما همواره تفاوت هایی میان آنها برقرار است.

هزینه هیدروفیشیال پوست:

همانطور که گفته شد هیدروفیشیال یک روش درمان پوست به صورت لایه برداری می باشد که میتواند زیبایی و شادابی را دوباره به پوست برگرداند. در این روش پوست های مرده از بین می روند و پوستی سالم و زیبا جایگزین آن می شود. برای اینکه بتوانید به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید در ابتدا باید نسبت به هزینه هیدرو فیشیال آگاهی داشته باشید از همین رو باید بدانید که هزینه این روش درمانی به صورت جلسه ای دریافت می شود و هر فرد با توجه به کلینیک زیبایی و پزشکی که برای درمان انتخاب می کند هزینه ای متفاوت را پرداخت خواهد کرد. در واقع مهارت، تجربه، تخصص و آگاهی پزشک نسبت به جدیدترین متدهای روز دنیا نقش بسیار زیادی در این هزینه ها دارد.

مزایای هیدروفیشیال چیست؟

با اطمینان میتوانیم بگوییم که پس از هزینه هیدروفیشیال یکی از مهمترین مسائلی که متقاضیان به آن اهمیت می دهند مزایای آن روش می باشد. همانطور که میدانید تا زمانی که افراد نسبت به مزایای یک روش اطمینان نداشته باشند به سراغ انجام آن نخواهند رفت. اگر بخواهیم مزایای این روش را شرح دهیم باید موارد زیر را اشاره کنیم:

  • خطوط صورت و چین و چروک های بر روی آن به راحتی از بین می روند.
  • اگر فرد دچار آفتاب سوختگی شده باشد می تواند با کمک این روش درمان شود.
  • آکنه های معمولی به راحتی از بین خواهند رفت.
  • افرادی که پوست چرب دارند میتوانند با این روش چربی ها را کنترل کنند

هیدرو فیشیال:

کلینیک تخصصی طب سوزنی، زیبایی، امبدینگ و کاشت نخ، لاغری عمومی و موضعی و تناسب اندام و ماساژ تراپی، و تسکین درد ها به روش طب سوزنی

دکتر اردشیر عامری، آنستزیولوژیست (متخصص بیهوشی )، اکوپانچریست، اوریکولوتراپیست (طب سوزنی گوش )

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.